Uto19092017

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Premijer liga BiH Sarajevu priznat neregularan pogodak, Krupi poništen gol za pobjedu

Trijumf Slobode protiv Radnika

Fudbaleri Slobode pobijedili su danas na Tušnju Radnik iz Bijeljine s 2:0 u susretu 8. kola Lige za prvaka prvenstva BiH.

Borba za četvrto mjesto u prvenstvo nastavljena je danas u Tuzli, gdje je Sloboda dočekala Radnik i pobjedom je tim Vlade Jagodića došao na jako blizu osvajanja ove pozicije.

Odlično Tuzlaci ulaze u meč. Igrala se 12. minuta kada Kalezić prekrasnim volejom pogađa mrežu Lučića za prednost od 1:0.

Ostatak prvog poluvremena nije ponudio mnogo. Oba tima su imala nekoliko pokušaja, ali izrazitih šansi nije bilo, pa se na odmor otišlo minimalnim vodstvom domaćeg tima.

Iz prve prave šanse u nastavku domaći tim je povećao prednost. Nakon kornera Subića najviši u kaznenom prostoru je Salihović, koji pogađa za 2:0.

Potom se domaći tim povukao. Prepustili su inicijativu gostima iz Bijeljine, koji su stvorili nekoliko dobrih šansi pred golom Muminovića. Ipak, nisu uspjeli da uvedu meč u neizvjesnost, pa je do kraja ostalo 2:0 za Slobodu.