Pet05062020

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Premijer liga BiH Vitez razbio Drinu u drugih 45 minuta

Mešanović vodi Zrinjski prema tituli

Zrinjski je uz dosta poteškoća ostvario jako važnu pobjedu nad Vitezom (1:0) u 26. kolu Premijer lige BiH.

Naizgled je Zrinjski imao laganu utakmicu i dobru priliku da se opet Slobodi odmakne na tri boda, no Vitežani su pružili žestok otpor u Mostaru.

Zrinjski je napadao od prve do posljednje minute, no teško je dolazio do prave šanse.

U prvom dijelu su imali domaći desetak kornera, nekoliko šansi, ali mreža gostiju iz Viteza ostalna je netaknuta.

Laknulo je domaćinu kada je Jasmin Mešanović u 64. minuti pogodio za 1:0, što je bio i jedini gol na ovom susretu.

Zrinjski tako četiri kola prije kraja ima tri boda više od Slobode, koju će ugostiti u posljednjem kolu Premijer lige BiH.

Zrinjski - Vitez 1:0 (Mešanović 64)

Zrinjski: Karačić, Blaić, Tomić, Todorović, Stojanović, Mešanović, Arežina, Petrak, Laštro, Katanec, Zakarić.

Vitez: Živković, Stanić, Jurić, Jevtić, Livaja, Šantić, Livančić, Novak, Barišić, Kapetan, Đurić.