Pet19082022

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Premijer liga BiH Pobjeda Čelika za oproštaj od Premijer lige

FS BiH odredio arbitre za treće premijerligaško kolo: Sarajlija sudi Borcu, veliki derbi povjeren Prijedorčaninu!

FS BiH odredio arbitre za treće premijerligaško kolo: Sarajlija sudi Borcu, veliki derbi povjeren Prijedorčaninu! Foto: nfsbih.ba

Poznata su službena lica za utakmice trećeg kola m:tel Premijer lige BiH.

Predstojećeg vikenda ponovo će biti igrano "krnje" premijerligaško kolo.

Zbog obaveza Veleža i Tuzla sitija u kvalifikacijama za Konferencijsku ligu, mečevi sa Slobodom i Igmanom su odgođeni, pa će se i ovog vikenda odigrati samo četiri utakmice, za koje je FS BiH ovog četvrtka delegirao službena lica.

Kolo će u subotu od 17 časova (TV Arena sport) otvoriti Posušje i Borac, a za ovaj meč delegiran je Sarajlija Admir Musić.

Istog dana, ali četiri časa kasnije, sastaju se Sarajevo i Sloga Meridian, a na ovoj utakmici pravdu će dijeliti Mateo Musa iz Čitluka.

Za nedjelju su takođe zakazane dvije utakmice.

Od 19.00 časova (TV Arena sport) igraće Željezničar i Široki Brijeg, a pravdu će dijeliti Prijedorčanin Luka Bilbija, dok se od 21.05, takođe uz prenos na TV Arena sport, sastaju Zrinjski i Leotar, uz suđenje Elvedina Topuzovića iz Tuzle.

M:TEL PREMIJER LIGA BiH – 3. kolo

Subota:

Posušje – Borac (17.00)

Sarajevo – Sloga Meridian (21.00)

Nedjelja:

Željezničar – Široki Brijeg (19.00)

Zrinjski – Leotar (21.05)

Odgođeno:

Sloboda – Velež

Igman – Tuzla siti

FK SARAJEVO - FK SLOGA DOBOJ

Datum

30.07.2022.              21:00

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Musa Mateo - Čitluk

Mjesto  

Sarajevo

A 1

Udovičić Sreten - Prijedor

Delegat

Milošević Mirko - Zvornik

A 2

Perić Marko - Mostar

Posmatrač suđenja

Terzić Husein - Travnik

4

Kazlagić Mirza - Cazin

Bezbjednost

 

5

 

 

 

6

 

HŠK POSUŠJE - FK BORAC

Datum

30.07.2022.              17:00

TV prenos

ARENA

Sudija

Musić Admir - Sarajevo

Mjesto

Posušje

A 1

Milić Dženan - Sarajevo

Delegat

Đuran Mario - Modriča

A 2

Zahiragić Emir - Sarajevo

Posmatrač suđenja

Lizde Alija - Mostar

4

Deljković Benjamin - Sarajevo

Bezbjednost

 

5

 

 

 

6

 

FK IGMAN - FK TUZLA CITY     

Datum

ODGOĐENO

TV prenos

 

Sudija

Kesić Dragan - Gradiška

Mjesto  

Doboj Kakanj

A 1

Smiljanić Aleksandar - Laktaši

Delegat

Gvozden Haris - Sarajevo

A 2

Rustić Božidar - Gradiška

Posmatrač suđenja

Halilagić Ermin - Sarajevo

4

Gigović Miloš - Gradiška

Bezbjednost

 

5

 

 

 

6

 

FK SLOBODA - FK VELEŽ

Datum

ODGOĐENO

TV prenos

MOJA TV

Sudija

Mulahasanović Adis - Sarajevo

Mjesto  

Gradačac

A 1

Đozić Enes - Sarajevo

Delegat

Ćupina Samir - Sarajevo

A 2

Lazić Damir - Brčko

Posmatrač suđenja

Širko Momir – Banja Luka

4

Njegomirović Aleksandar - Prnjavor

Bezbjednost

 

5

 

 

 

6

 

FK ŽELJEZNIČAR - NK ŠIROKI BRIJEG

Datum

31.07.2022.              19:00

TV prenos

ARENA

Sudija

Bilbija Luka - Prijedor

Mjesto

Sarajevo

A 1

Ibrišimbegović Senad - Travnik

Delegat

Soko Željko - Čapljina

A 2

Beljo Davor - Mostar

Posmatrač suđenja

Zovko Vedran - Mostar

4

Marić Dražen - Bijeljina

Bezbjednost

 

5

 

 

 

6

 

HŠK ZRINJSKI - FK LEOTAR

Datum

31.07.2022.              21:05

TV prenos

ARENA

Sudija

Topuzović Elvedin - Tuzla

Mjesto  

Mostar

A 1

Novalić Arnel - Doboj

Delegat

Skoko Goran - Ljubuški

A 2

Mulasmajić Tarik - Tešanj

Posmatrač suđenja

Valjić Ognjen – Banja Luka

4

Jelić Frano – Široki Brijeg

Bezbjednost

 

5

 

 

 

6

 

Napiši komentar

Molim upišite sva obavezna polja označena zvjezdicom (*).
Dozvoljena je uporaba HTML koda