Sri25052022

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Premijer liga BiH Bojo i Juričić igrači odluke na Grbavici: Željezničar pobijedio Rudar Prijedor

Određene sudije za 31. kolo: Ko sudi Slobodi, Sarajevu, Želji…

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Susreti 31. kola m:tel Premijer lige BiH na rasporedu su u subotu, nedjelju i ponedjeljak.

Susret između Širokog Brijega i Sarajeva sudit će Zoran Grbić, dok će u Trebinju na centru u utakmici Leotara i Rudara biti Miloš Gigović.

Duel Veleža i Tuzla Citya sudit će Benjamin Deljković.

U nedjelju će na Tušnju u sudaru Slobode i Borcva pravdu dijeliti Franjo Jelić, dok će meč Posušja i Zrinjskog suditi Sabrija Topalović.

Susret Željezničara i Radnika koji se igra u ponedjeljak sudit će Danijel Bojo.

FK ŽELJEZNIČAR - FK RADNIK
Datum 16.05.2022.       19:21 TV prenos MOJA TV
Sudija Bojo Danijel – Kiseljak
Mjesto Sarajevo A 1 Mulasmajić Tarik – Tešanj
Delegat Idrizović Haris A 2 Čejvanović Mirza – Tuzla
Posmatrač suđenja Čuić Tomislav – Tomislavgrad 4 Drinić Velimir – Modriča
       
NK ŠIROKI BRIJEG - FK SARAJEVO
Datum 14.05.2022.       17:00 TV prenos MOJA TV
Sudija Grbić Zoran – Prijedor
Mjesto Široki Brijeg A 1 Žugić Nebojša – Gradiška
Delegat Soko Željko A 2 Macić Amer – Mostar
Posmatrač suđenja Budimlić Asmir – Bihać 4 Martinović Josip – Čapljina
       
FK SLOBODA - FK BORAC
Datum 15.05.2022.       15:00 TV prenos ARENA
Sudija Jelić Frano – Široki Brijeg
Mjesto Tuzla A 1 Lazić Damir – Brčko
Delegat Milošević Mirko A 2 Udovičić Sreten – Prijedor
Posmatrač suđenja Stankić Predrag – Bijeljina 4 Bilbija Luka – Prijedor
       
FK VELEŽ - FK TUZLA CITY
Datum 14.05.2022.       17:00 TV prenos ARENA
Sudija Deljković Benjamin – Sarajevo
Mjesto Mostar A 1 Čaušević Moamer – Sarajevo
Delegat Dodig Blaženko A 2 Milić Dženan – Sarajevo
Posmatrač suđenja Ćavar Danko – Široki Brijeg 4 Šehović Admir – Sarajevo
       
HŠK POSUŠJE - HŠK ZRINJSKI
Datum 15.05.2022.       17:00 TV prenos ARENA
Sudija Sabrija Topalović – Zenica
Mjesto Posušje A 1 Dujak Goran – Odžak
Delegat Šarić Damir A 2 Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo
Posmatrač suđenja Kulović Sead – Sarajevo 4 Mulahasanović Adis – Sarajevo
       
FK LEOTAR - FK RUDAR PRIJEDOR
Datum 14.05.2022.       15:00 TV prenos ARENA
Sudija Gigović Miloš – Gradiška
Mjesto Trebinje A 1 Beljo Davor – Mostar
Delegat Đajić Dragomir A 2 Perić Marko – Mostar
Posmatrač suđenja Drašković Dalibor – Ist.Sarajevo 4 Petrović Dragan – Banja Luka
       

Napiši komentar

Molim upišite sva obavezna polja označena zvjezdicom (*).
Dozvoljena je uporaba HTML koda