Čet29102020

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Premijer liga BiH Velić radio čuda na golu, Mladost odnijela bod sa Pecare

Delegirane sudije za 11. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine: Derbi na Koševu povjeren arbitru iz Banjaluke

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

N/FS BiH je odredio sudije za 11. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine u fudbalu.

Derbi meč između Sarajeva i Širokog Brijega na stadionu "Asim Ferhatović-Hase" sudiće Dragan Petrović iz Banjaluke, sa pomoćnicima Sretenom Udovičićem i Damirom Lazićem, dok je četvrti sudija Zoran Grbić iz Prijedora.

Utakmicu Olimpik - Željezničar na Otoci sudiće Aleksandar Njegomirović iz Prnjavora, sa pomoćnicima Emirom Zahiragićem i Moamerom Čauševićem obojicom iz Sarajeva, dok je četvrti sudija Sabrija Topalović iz Zenice.

Duel na Tušnju između Tuzla Cityja i Zrinjskog sudi Ermin Sivac, a meč između Veleža i Slobode sudi Frano Jelić iz Širokog Brijega. Radnik i Borac će igrati u Bijeljini, a taj je meč povjeren Irfanu Peljtu, dok će duel Krupe i Mladosti suditi Admir Šehović.

FK KRUPA - FK MLADOST
Datum 17.10.2020.             15:00 TV prenos                                                                        
Sudija Šehović Admir – Sarajevo
Mjesto Krupa na Vrbasu A 1 Dujak Goran – Odžak
Delegat Pilav Berin A 2 Macić Amer - Mostar
Posmatrač suđenja Vukasović Radoslav - Trebinje 4 Kaljanac Haris - Sarajevo
Bezbjednost   5  
Medicinski službenik Dr. Lazović Edina 6  
FK SARAJEVO - NK ŠIROKI BRIJEG
Datum 17.10.2020.             19:05 TV prenos ARENA TV                                                                           
Sudija Petrović Dragan – Banja Luka
Mjesto Sarajevo A 1 Udoviučić Sreten – Prijedor
Delegat Đajić Dragomir A 2 Lazić Damir – Brčko
Posmatrač suđenja Blažević Antonio - Višići 4 Grbić Zoran – Prijedor
Bezbjednost   5  
Medicinski službenik Dr. Desančić Ognjen 6  
FK TUZLA CITY - HŠK ZRINJSKI
Datum 16.10.2020.             15:00 TV prenos ARENA TV                                                                                                                         
Sudija Sivac Ermin – Zenica
Mjesto Tuzla A 1 Milić Dženan - Sarajevo
Delegat Frljić Ljuban A 2 Tešanović Stefan – ist.Sarajevo
Posmatrač suđenja Mrković Rusmir - Sarajevo 4 Musić Admir – Sarajevo
Bezbjednost   5  
Medicinski službenik Dr. Mijatović Srđan 6  
FK OLIMPIK - FK ŽELJEZNIČAR
Datum 17.10.2020.             15:00 TV prenos MOJA TV                                                                            
Sudija Njegomirović Aleksandar – Prnjavor
Mjesto Sarajevo A 1 Čaušević Moamer – Sarajevo
Delegat Glavaš Vladimir A 2 Zahiragić Emir – Sarajevo
Posmatrač suđenja Kulović Sead - Sarajevo 4 Topalović Sabrija – Zenica
Bezbjednost   5  
Medicinski službenik Dr. Ždrale Slavko 6  
FK VELEŽ - FK SLOBODA
Datum 16.10.2020.             20:00 TV prenos MOJA TV                                        
Sudija Jelić Frano – Široki Brijeg
Mjesto Mostar                   A 1 Ćolić Josip – Kupres
Delegat Hadžić Amir A 2 Ibrišimbegović Senad – Travnik
Posmatrač suđenja Halilagić Ermin - Sarajevo 4 Bandić Antoni – Grude
Bezbjednost   5  
Medicinski službenik Dr. Miletić Emir 6  
FK RADNIK - FK BORAC
Datum 16.10.2020.             18:00 TV prenos ARENA TV
Sudija Peljto Irfan – Sarajevo
Mjesto Bijeljina                   A 1 Kačavenda Radislav – Gradiška
Delegat Brkić Miloš A 2 Smiljanić Aleksandar – Laktaši
Posmatrač suđenja Prtvar Dragan – Ist.Sarajevo 4 Bilbija Luka - Prijedor
Bezbjednost   5  
Medicinski službenik Dr. Šatrović Adnan 6  

Napiši komentar

Molim upišite sva obavezna polja označena zvjezdicom (*).
Dozvoljena je uporaba HTML koda