Čet13082020

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Premijer liga BiH Komentatori na bh. stadionima: Rizik od strujnog udara, baklji i navijača, prijenos iz kombija

FK Borac siguran protiv FK Trepča

Nogometaši Borca odigrali su danas prijateljski meč protiv FK Trepča i slavili 2:0.

U devetoj minuti zaprijetio je Kalesić, brzo uzvraća Trepča, ali brani Kukrika.

Do kraja prvog dijela zabilježili smo i pokušajeva Čavića i Markovića, no na semaforu je ostalo 0:0.

Borac je drugi dio otvorio velikim pritiskom i to im se isplatilo u 53. minuti. Nakon kornera Cruz glavom pogađa mrežu protivnika.

Trepča je brzo mogla do izjednačenja, no nesigurnost Kukrike nisu iskoristili.

Nakon toga ponovo prijeti Borac. Prilike su imali Kalesić, te Radulović, ali bez promjene.

U 75. minuti sve je bilo riješeno. Danilović je oboren, a sudija je pokazao na 11. metara. Odgovornost je preuzeo Zakarić i sigurno pogodio.

Do kraja vrijedi izdvojiti i stativu Dujakovića.