Pet18102019

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Premijer liga BiH Poznati svi bh. predstavnici u UEFA takmičenjima za sljedeću sezonu

Zvijezda 09 "kiksala" protiv GOŠK-a i zakomplikovala borbu za opstanak

Fudbaleri Zvijezde 09 i GOŠK remizirali su u 32. kolu Premijer lige odigravši 1:1.

U prvom poluvremenu susreta na stadionu u Ugljeviku domaći su bili nešto bolji, ali su gosti imali najbolju šansu. Zicer je promašio Ramić.

Mreže su tresle u nastavku. Do vodstva su prvi stigli Gabeljani. Na startu drugog dijela za radost gostiju pogodio je Hasanhodžić u 53. minuti.

Sedam minuta kasnije Zvijezda 09 je izjednačila. Stvari je na početak vratio poslije jedno prekida vratio Zekanović.

Ostatak meča nije donio rezultatske promjene pa je ovim bodom Zvijezda 09 zakomplikovala borbu za opstanak obzirom na trijumf Krupe na Tušnju.

Zvijeda 09 sada ima 35 bodova i zauzima 10. mjesto na tabeli, 11. Krupa kasni pet bodova, a do kraja prvenstva će se igrati još dva gola.

Zvijezda 09 - GOŠK 1:1 (Zekanović/Hasanhodžić)

Zvijezda 09: Erić, Anđić, Nikolić, Stjepanović, Brkić, Vojinović, Predragović, Blagojević, Bašanović, Babić, Govedarica.

GOŠK: Brkić, Karamarko, Hasanhodžić, Prskalo, Kulović, Gržan, Raguž, Ramić, Vego, Medak, Hasanović.