Čet17102019

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Ostali Sportovi Slavlje odbojkaša Domaljevca nakon pobjede na gostovanju u Bijeljini

Slavlje odbojkaša Domaljevca nakon pobjede na gostovanju u Bijeljini

U 16.kolu Premijer lige BiH, odbojkaši Domaljevca su donijeli nova tri boda sa gostovanja iz Bijeljine i očekivanom pobjedom 3:1 protiv Radnika, učvrstili svoju poziciju na trećem mjestu.

Bila je to utakmica u kojoj su domaljevčani potvrdili razliku u kvaliteti i pokazali se kao zrelija i bolja ekipa.

Prva dva seta riješili su u svoju korist identičnim rezultatom 25:21, da bi manji pad u igri došao u trećem setu kad su domaćini slavili sa 25:15 i ponadali su izboriti peti set. Ipak, ekipa Domaljevca je boljom igrom na mreži, uz dosta preokreta, u četvrtom setu osvojila presudne poene i došla do važne pobjede 26:24.

Čestitke igračima i stručnom stožeru Domaljevca na uspjehu u Bijeljini, a u narednom kolu očekuje ih težak susret protiv Borca iz Banja Luke, što će biti izravna borba za treću poziciju na ljestvici.