Uto18122018

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Ostali Sportovi OK KULA- GRADAČAC SIGURNA I U PRVENSTVU BIH

OK KULA- GRADAČAC SIGURNA I U PRVENSTVU BIH

Sinoć je u Skenderiju u Gradačcu odigrana utakmica između ženskih odbojkaških klubova OK Kula Gradačac i Ok Maglić iz Foče u okviru Premijer lige BiH koju su domaće odbojkašice riješile u svoju korist rezultatom 3:1( 20:25, 25:14, 25:15, 25:21).

Samo u prvom setu gošće su bile bolje i povele sa 1:0 u setovima ali su se domaće odbojkašice konsolidovale i sigurno dobile tri naredna seta, tako da njihova pobjeda nije dolazila u pitanje. Bila je to čvrsta, prava prvenstvena utakmica u kojoj su osvajačice Kupa F BiH pokazale da su izuzetno jak takmac, pogotovo na domaćem terenu.

Sve odbojkašice u redovima domaćina su pružile dobru igru koja ih je i dovela do još jedne pobjede u prvenstvu.