Pon29112021

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Ostali Sportovi BRČANKE PREJAKE ZA ODBOJKAŠICE GRADAČCA

BRČANKE PREJAKE ZA ODBOJKAŠICE GRADAČCA

Večeras je pred oko dvije stotine gledalaca odigrano drugo kolo Premijer lige za odbojkašice u kome su gošće iz Brčkog ,za nepun sat igre, bile bolje od domaćina OK Kule iz Gradačca i lako dobile susret sa 3:0.

Utakmica je odigrana u Dvorani gradačačkog sajma a konačan rezultat je bio: OK Kula (Gradačac) – ŽOK Bimal – Jedinstvo (Brčko) 0:3 (13:25, 6:25, 11:25).

Kod domaćih odbojkašica koje su nastupile u podmlađenom sastavu i bez kapitena i najbolje igračice Radiškovićeve, osjetio se i umor od polufinalne utakmice Kupa F BiH ali ni to ne može umanjiti zasluženu i ubjedljivu pobjedu gošći iz Brčkog.

Kod domaćina niko nije zaslužio da se istakne, dok su gošće pružile izuzetnu igru u čijem sastavu se isticala kapiten ekipe Zana Dragutinović. Sudije Ovuka i Bašić su dobro odradili svoj posao a kuriozitet je da je svaki set trajao po 17 minuta.