Čet13122018

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Ostali Sportovi HOK Domaljevac pobjedom otvorio sezonu

HOK Domaljevac pobjedom otvorio sezonu

Na Facebook stranici HOK Domaljevac objavili su kako je ekipa HOK Domaljevac pobjedom otvorila novu sezonu.

-U prvom kolu nove sezone, u dvorani srednje škole u Orašju, HOK Domaljevac je savladao goste iz Gackog rezultatom 3 : 0 u setovima.
Ova tri boda su izuzetno važna, posebno ako uzmemo u obzir da su ekipi nedostajali korektor Josip Vojak i srednji bloker Milan Zoranović.
Najviše uzbuđenja ponudio je treći set kada je protivnik imao čak četiri set lopte.
Međutim naš novi primač Marko Oršolić pravi seriju poena i set odlazi u našu korist rezultatom 26:24.
Od ostalih rezultata izdvajamo gostujuće pobjede Kaknja u Bijeljini i pojačanog Jedinstva u Modriči, objavili su na Facebook stranici HOK Domaljevac.