Sub26092020

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Ostali Sportovi U derbiju 12. kola HOK Domaljevac – MOK Jedinstvo 3:1

U derbiju 12. kola HOK Domaljevac – MOK Jedinstvo 3:1

Domaljevac nadigrao ekipu Jedinstva u pravoj odbojkaškoj poslastici

U 12 kolu premier lige BIH Hok Domaljevac je pobijedio Ok Jedinstvo Brčko sa rezultatom 3-1 (25-22,25-22,23-25,25-12)

Odbojkaši Domaljevca prikazali su najbolju igru u ovoj sezoni, nadigrali prvoplasiranu ekipu Jedinstva i gostima nanijeli prvi prvenstveni poraz. Od početka utakmice momčad trenera Zlatka Ivića preuzela je igru u svoje ruke i stalno držala prednost. Presudne poene u prva dva seta ostvarili su Dominković, Bjelović i Marinković, a uz gromoglasnu podršku više od 400 navijača, oba su završila 25:22 u korist domaćina. Treći set je donio nešto bolju igru gostiju, koji su pojačali blok i s više sreće dobili 25:23, te pokušali unijeti neizvjesnost u nastavak meča.
Fantastična podrška navijača
Ipak, očekivana neizvjesnost je izostala, jer su domaćini furiozno započeli i vrlo brzo ostvarili prednost od 8 poena, da bi u konačnici završilo uvjerljivom razlikom 25:12. -Oduševljen sam svim što je viđeno u derbiju kola, od naše igre, zaslužene pobjede i ozračja na tribinama. Dobro smo ušli u igru, imali odličan servis i prijem, a na koncu, proučili smo njihovu igru i na mreži dobili presudne poene. Tri seta se igralo gotovo poen za poen i malo je nedostajalo da brčake ostavimo bez seta. Ovakva igra privlači gledatelje, pa moram u ime svih igrača zahvaliti našoj publici na fantastičnoj podršci, kazao je trener Domaljevca Zlatko Ivić, te istaknuo vrlo dobru igru kapetana Davora Dominkovića, sjajan servis Bjelovića odličnu partiju Marinkovića koji je ubojitim udarcima skupio blizu 40 poena i za goste bio nezaustavljiv.

U sljedećem 13.kolu ekipa Hok Domaljevca putuje kod ekipe Ok Kakanj.