Čet24102019

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Ostali Sportovi Odbojkaši Domaljevca izborili plasman u polufinale za prvaka Premijer lige BiH sa pobjedom protiv OK Radnik 3-1

Odbojkaši Domaljevca izborili plasman u polufinale za prvaka Premijer lige BiH sa pobjedom protiv OK Radnik 3-1 (25:21, 25:20, 23:25, 25:19)

Prva dva seta uzvratne utakmice domaljevčani su igrali perfektno i riješili relativno lako, a u famoznom trećem malo „predahnuli“ i dozvolili gostima da se razigraju. To je utakmicu učinilo još boljom, jer su gosti došli rasterećeni i nisu se predavali do kraja utakmice. U setovima je bilo 25:21, 25:20, 23:25, 25:19. –Čestitao bih svojim igračima, upravi koja nas podržava i naravno, našim navijačima kakve nitko nema u ligi. Treći set je tradicionalno neugodan i za mnogo jače ekipe od nas. Pratim talijansku ligu gdje vrlo često taj set ode na stranu slabijih ekipa. Ipak, u četvrtom su igrači opustili ruku, podigli gledatelje na noge i potvrdili da je razlika u kvaliteti apsolutno na našoj strani, kazao je trener Ivić.

Smatram da ova momčad može izboriti dvije pobjede. Iskreno se nadam da ćemo uzvratiti Kaknju za eliminaciju iz kupa i tako sebi otvoriti vrata polufinala. Vjerujem da će navijači napuniti dvorani, biti uz nas i naš sedmi igrač, jer ozračje kao u oraškoj dvorani nisam nigdje doživio u BiH, poručio je igrač Domaljevca Josip Vojak.