Uto22052018

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige u susjedstvu Nije skrivena kamera: Sudija u Srbiji napravio lakrdiju, nadmašio i našeg Bandića

Nije skrivena kamera: Sudija u Srbiji napravio lakrdiju, nadmašio i našeg Bandića

I Srbija ima svog Antonija Bandića. Naš Bandić je u finišu prošle sezone dosudio nepostojeći penal za Zrinjski protiv Radnika, a koji je na kraju Mostarcima bio dovoljan za titulu prvaka, a nešto slično, čak i gore, napravio je Srđan Obradović.

Obradović je poznat po greškama, a u meču između Spartaka i Radničkog, koji je odlučivao o putniku u Evropsku ligu, nadmašio je sam sebe. A i našeg Bandića...

Domaći su slavili sa 2:0, ali o ovom meču će se još dugo pričati. Posebno o detalju iz finiša susreta.

Obradović je prvo u 49. minuti gostima isključio igrača zbog dva žuta kartona, zatim je u 66. minuti dosudio penal iz kojeg Nikolić postiže gol za vodstvo Spartaka 1:0.

Ali teška lakrdija, nezapamćena na ovim prostorima, dogodila se u 79. minuti. Lopta je na desnoj strani kaznenog prostora prizemno prošla kroz noge igraču Radničkog, a Obradović je pokazao na bijelu tačku.

Pogledajte i uvjerite se sami šta je Obradović uradio.