Pet29052020

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige u susjedstvu Poplava golova u Gradskom vrtu: Perošević i Vojnović zabili za ostanak Osječana u ligi

Poplava golova u Gradskom vrtu: Perošević i Vojnović zabili za ostanak Osječana u ligi

Antonio Perošević bio je junak u Gradskom vrtu. U razmaku od 20 minuta dva je puta slomio gostujućeg vratara i tako osigurao momčadi s Drave ostanak u elitnom razredu...

Osijek je pobijedio 3:2 Slaven Belupo u posljednjem kolu i tako osigurao ostanak u elitnom razredu hrvatskog nogometa. Junak susreta bio je Antonio Perošević koji je dva puta zabijao za domaće nogometaše.

Prvo je Delić zabio u 4. minuti za šok u Gradskom vrtu, no već u 19. minuti Perošević je zabio za izjednačenje. U 38. minuti isti je igrač doveo Osijek u vodstvo, a onda je Peričić iznenadio domaćeg vratara jer je sjajno naciljao u gornji desni kut.

No Vojnović je iz penala osigurao tri boda i veliko slavlje domaćina.

Osječani su tako ispunili cilj, ostvarili pobjedu protiv rasterečenog Slaven Belupa. Na ruku Slavoncima išao je i poraz Istre, tako da se poklopila i više nego idealna večer za momčad s istoka...

Kakva je sada situacija u 1. HNL-u , pogledajte našu tablicu.