Pon01032021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Republike Srpske JEDINSTVO “ORGINAL” DOLAZI IZ BRČKOG!

MLADOST RUŠI ŠAMPIONSKE SNOVE?!

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Derbi kola igra se u Žeravici, gdje lider dočekuje Mladost. Sastav iz Donje Slatine već je u nekoliko navrata odigrao odlične partije u mahala kvartu Gradiške, i neće biti iznenađenje  da to ponovi i ovaj put, pogotovo nakon dva vezana trijumfa.

Ipak, izabranici trenera Borisa Savića znaju igrati pod pritiskom i u ovaj meč ulaze kao blagi favoriti da jesenju krunu prenesu iz Posavine (Alfa Modriča) u Lijevče i Potkozarje.

Karanovac će biti na ozbiljnom ispitu na “Šljunkari” u sudaru sa Dubravama, a šamčani gostuju Ozrenu, koji je odlučio da, ako već mora u niži rang, što skuplje proda svoju kožu.

Ljubić je domaćin Slobodi, i ima ulogu favorita u ovom meču, baš kao i dobojlije u Brodu, koje žele ostati u kakvom-takvom bodovnom priključku za vodećim ekipama na kraju jeseni.

Komšijski derbi igraju Laktaši i trnska Sloga, u čini se teškoj situaciji po oba kluba, pa bi dobar fudbal i te kako pomogao da se prevaziđe novonastala situacija.

Proleter i srbačka Sloga mogli bi na “Radolinki” odigrati prilično izjednačed duel, baš kao i Vranjak i Omarska. Dva duela u kojima je pobjednika teško naslutiti, što svakako daje drža mečevima.

Parovi 14. kola:

Karanovac – Dubrave, sudije: Bojan Panić, Aleksandar Jevtić i Bojan Eremić (svi iz Prijedora), delegat: Bojan Milanković (Kozarska Dubica), kontrolor: Dario Tepavčević (Laktaši).

Ljubić – Sloboda (NG), sudije: Marko Maksimović (Modriča), Zoran Tripunović (Doboj) i Milenko Mišić (Modriča), delegat: Mladen Aleksić (Petrovo), kontrolor: Željko Radusin (Banjaluka).

OFK Polet 1926 – Sloga (D), sudije: Dejan Radić (Modriča), Aleksandar Railić (Derventa) i Nenad Vujić (Modriča), delegat: Zoran Vujat (Gradiška), kontrolor: Zoran Drinić (Omarska). 

Laktaši – Sloga (T), sudije: Duško Puvača (Novi Grad), Dragan Kesić (Gradiška) i Danijel Mićić (Doboj), delegat: Predrag Jevtić (Doboj), kontrolor: Joco Radić (Šamac).

Proleter – Sloga (S), sudije: Bojan Džepina, Miloš Kovačević i Mladen Stupar (svi iz Prijedora), delegat: Mićo Blagojević (Šamac), kontrolor: Željko Marić (Doboj).

Nedjelja, 11 časova

Jedinstvo – Mladost (DS),  sudije: Mario Jelić (Banjaluka), Marko Erak (Krupa na Vrbasu) i Vladan Todorović (Čelinac), delegat: Branko Tripić (Prnjavor), kontrolor: Ljubomir Jevtić (Prijedor). 

Nedjelja, 13.30 časova

Vranjak – Omarska, sudije: Milan Simić (Krupa na Vrbasu), Dragan Žarić (Kotor Varoš) i Aleksandar Milaković (Banjaluka), delegat: Dejan Tomić (Gradiška), kontrolor: Dalibor Škrbić (Gradiška).

Ozren – Borac (Š), sudije: Vanja Ajder, Nikola Tadić i Dejan Stjepanović (svi iz Banjaluke), delegat: Vlado Marković (Doboj), kontrolor: Nikola Crnadak (Laktaši).

Napiši komentar

Molim upišite sva obavezna polja označena zvjezdicom (*).
Dozvoljena je uporaba HTML koda