Pon20082018

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Republike Srpske FK Borac: NE fuziji sa Krupom!

BANJALUČKI DERBI NA STARTU!

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U Banji Vrućici u Hotelu “Kardial” održan je žrijeb Prve lige Republike Srpske za sezonu 2018/2019.

Klubovi su dobili sledeće brojeve: 1. Borac Banjaluka, 2. Tekstilac (Derventa), 3. Podrinje (Janja), 4. Rudar Prijedor, 5. Alfa Modriča, 6. Slavija (Istočno Sarajevo), 7. Sloboda (Mrkonjić Grad), 8. Sloga (Gornje Crnjelovo), 9. Drina (Zvornik), 10. Sutjeska (Foča), 11. Kozara (Gradiška), 12. Željezničar Sport Team. 

Već na startu 11. avgusta kada je zakazan početak šampionata imamo banjalučki derbi, kojeg nije bilo već 6 sezona. Ovaj put na travnjak Gradskog Sradiona izaći će Borac i Željezničar Sport Team.

I te kako zanimljivo bi moglo biti na stadionu “dr Milan Jelić”, gdje će megdan podijeliti novi prvoligaši Alfa Modriča i Sloga iz Gornjeg Crnjelova. Kozara novu sezonu započinje iz Dervente, dok će u Prijedoru snage odmjeriti Rudar i Drina.

1. KOLO

Borac (BL) – Željezničar Sport Team

Tekstilac – Kozara

Podrinje – Sutjeska, 

Rudar Prijedor – Drina (Z)

Alfa Modriča – Sloga (GC)

Slavija – Sloboda (MG)

  1. KOLO

Željezničar Sport Team – Sloboda (MG)

Sloga (GC) – Slavija

Drina (Z) – Alfa Modriča

Sutjeska – Rudar Prijedor

Kozara – Podrinje

Borac (BL) – Tekstilac

  1. KOLO

Tekstilac – Željezničar Sport Team

Podrinje – Borac (BL)

Rudar Prijedor – Kozara

Alfa Modriča – Sutjeska

Slavija – Drina (Z)

Sloboda (MG) – Sloga (GC)

  1. KOLO

Željezničar Sport Team – Sloga (GC)

Drina (Z) – Sloboda (MG)

Sutjeska – Slavija

Kozara – Alfa Modriča

Borac (BL) – Rudar Prijedor

Tekstilac – Podrinje

  1. KOLO

Podrinje – Željezničar Sport Team

Rudar Prijedor – Tekstilac

Alfa Modriča – Borac (BL)

Slavija – Kozara

Sloboda (MG) – Sutjeska

Sloga (GC) – Drina (Z)

  1. KOLO

Željezničar Sport Team – Drina (Z)

Sutjeska – Sloga (GC)

Kozara – Sloboda (MG)

Borac (BL) – Slavija

Tekstilac – Alfa Modriča

Podrinje – Rudar Prijedor

  1. KOLO

Rudar Prijedor – Željezničar Sport Team

Alfa Modriča – Podrinje

Slavija – Tekstilac

Sloboda (MG) – Borac (BL)

Sloga (GC) – Kozara

Drina (Z) – Sutjeska

  1. KOLO

Željezničar Sport Team  Sutjeska

Kozara – Drina (Z)

Borac (BL) – Sloga (GC)

Tekstilac – Sloboda (MG)

Podrinje – Slavija

Rudar Prijedor – Alfa Modriča

  1. KOLO

Alfa Modriča – Željezničar Sport Team

Slavija – Rudar Prijedor

Sloboda (MG) – Podrinje

Sloga (GC) – Tekstilac

Drina (Z) – Borac (BL)

Sutjeska – Kozara

  1. KOLO

Željezničar Sport Team – Kozara

Borac (BL) – Sutjeska

Tekstilac – Drina (Z)

Podrinje  Sloga (GC)

Rudar Prijedor – Sloboda (MG)

Alfa Modriča – Slavija

  1. KOLO

Slavija – Željezničar Sport Team

Sloboda (MG) – Alfa Modriča

Sloga (GC) – Rudar Prijedor

Drina (Z) – Podrinje

Sutjeska – Tekstilac

Kozara – Borac (BL)

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi