Uto16102018

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Republike Srpske Sudija iz Brčkog udario fudbalera, pa prekinuo utakmicu jer je poprskan vodom

NA PRAGU PROMOCIJE: Modriča Alfa – Sloga Srbac 2:0

MODRIČA – Fudbaleri Modriča Alfe savladali su žilavi tim Sloge sa 2:0, ali nisu se svojski naigrali pored tima iz Srpca.

Opijeni svetlošću modričkih fudbalskih vrednosti , gosti su na kraju potpisali kapitulaciju, ali nisu se osramotili. Ličilo je na terenu da je u pitanju okršaj dva prvoplasirana tima. U 17.minutu je Dario Purić centrirao sa desne strane, a NeđoŠuka pogodio mrežu poznatog i priznatog internacionalca Branka Grahovca.

U 83.minutu mnogo lepote u jednoj akciji, a Danijel Zlatković potpisuje predivnu fudbalsku priču.

Modričani su na pragu promocije u šampiona dugoligaškog „zapada“.

Na pragu je prvoligaškog društva...

Modriča Alfa – Sloga Srbac 2:0 (1:0)

Stadion: „Dr Milan Jelić“. Gledalaca: 600. Sudija: Marko Erak(Krupa na Vrbasu) 7. Strelci: Šuka u 17.i Zlatković u 83.minutu. Žuti kartoni: N.Prljeta(Modriča Alfa), Travar, Đaković, Zelenac, Savić, Ugren(Sloga Srbac).

MODRIČA ALFA: Tripić 7, Purić 7, N.Prljeta 7, Šuka 7.5, Kojić 7, Lukić 7, R.Prljeta 7, Lazareski 7(od 85.min.Karamanović -), Damjanović 7, Tadić 7(od 56.min.Zlatković 7),M.Ilić 7(od 62.min.Trifković -).

SLOGA: Grahovac 7, Jarić 5.5, Lakić 5.5(od 53.min.G.Zelenac 5.5), Kopanja 5.5, Travar 5.5(od 89.min.Grgec -), Ugren 5.5, R.Zelenac 5.5, Novaković 5.5, Đaković 5.5(od 83.min.Pantelić -), Savić 5.5, Kojić 5,5.

Igrač utakmice: NeđoŠuka (Modriča Alfa) 7,5.