Čet17102019

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Republike Srpske Lokomotiva u sudijskoj nadoknadi stigla do pobjede

ZVIJEZDA UZELA MJERU “KROJAČIMA”

U pripremnoj utakmici, fudbaleri Tekstilca iz Dervente poraženi su od Zvijezde iz Gradačca, člana Prve lige FBiH sa više nego ubjedljivih 4:0.

U prvom poluvremenu, nije bilo golova, ali ni dopadljive igre, pa se većinom igralo izmeđ dva šesnaesterca.

U drugom dijelu, Zvijezda je preuzela potpunu dominaciju na terenu. Već u 48. minutu, ekipa iz Gradačca stiže do vođstva preko Dudića. Potom je Isanović sa svoja dva pogotka, u 69. i 78. minutu riješio pitanje pobjednika. Konačnih 0:4 postavlja Pejić u sudijskoj nadoknadi.

Utakmica je odigrana na stadionu FK “Posavina” u Miloševcu kod Modriče.

Ekipe su nastupile u sljedećim sastavima:

TEKSTILAC: Plisnić, Marić, Jolović, Đorić, Dukić, Komljenović, Đuričić, Simić, Duspara, Susaković, Gatarić. Igrali su još: Pećić, Vukadinović, Jovičić, Đekić, Radukić. Trener: Bojan Magazin.

ZVIJEZDA : Hinović, Čolić, Pejić, Šerbečić, Zvonić, Savić, Mišan, Vidović, Mujagić, Dudić, Ramić. Igrali su još : Lazarević, Doljančić, Isanović, Faćić, Kovač, Mekić. Trener: Nedim Jusufbegović.