Pet23042021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Republike Srpske Igrači došli, ali sudije ne

Rasulo u prvoligašu: Uprava kluba nije obezbijedila autobus za gostovanje, igrači krenuli automobilima

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Nevjerovatan odnos uprave kluba prema igračima

Uprava FK Jedinstvo iz Brčkog nije obezbijedila autobus za današnje gostovanje kluba kod Ljubića u Prnjavoru.

U brčanskom kolektivu odavno ne cvjetaju ruže, a sve to je kuliminiralo najavama da će se možda i istupiti iz lige zbog nedostatka sredstava. Ipak, igrači predvođeni trenerom Zoranom Brkovićem, su smogli snage i vlastitim sredstvima su otputovali na utakmicu.

- Uz dosta problema naša ekipa je krenula put Prnjavora gdje u okviru XX kola M-tel Prve lige RS igramo protiv ekipe Ljubića. Uprava kluba nije obezbjedila autobus tako da će naši momci na ovu utakmicu putovati automobilima.

Bez obzira na rezultat današnje utakmice, bez obzira šta će se dešavati u narednim danima u klubu ovi momci su ponos našeg kluba.

Sretno momci i samo hrabro, piše na stranici Jedinstva.

Napiši komentar

Molim upišite sva obavezna polja označena zvjezdicom (*).
Dozvoljena je uporaba HTML koda