Pet27112020

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Republike Srpske Šćepanović se vraća u Slaviju

Banjalučkoj trojci derbi u Doboju!

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Banjalučka trojka (Aleksić, Ivančević i Gračanin) djeliće pravdu u derbiju 6. kola elite Srpske, gdje će u Doboju sastati se Sloga i Leotar.

Obje ekipe sa puno optimizma dočekuju ovaj duel, Sloga poslije gostujuće pobjede u Derventi, dok Leotar na krilima četiri vezana trijumfa i liderske pozicije dolazi na “Luke”, pa su to sve dobri razlozi da gledamo dopadljiv fudbal.

Draganu Kesiću je dodijeljena uloga arbitra broj 1 u duelu na “Mlakvama” gdje se sastaju Sloboda i zvornička Drina, dok će Velimir Drinić na centar u Istočno Sarajevo, gdje će snage odmjeriti Slavija i Ljubić.

Evo i svih službenih lica….

Parovi 6. kola:

Subota, 16.30 časova

Slavija – Ljubić, sudije: Velimir Drinić (Modriča), Davor Maksimović (Doboj) i Strahinja Vuković (Trebinje), delegat: Velibor Bodiroga (Trebinje), kontrolor: Dragiša Đurić (Bijeljina).

Podrinje – Jedinstvo (Bč), sudije: Bojan Panić, Goran Ilinčić i Mladen Stupar (svi iz Prijedora), delegat: Dalibor Rašević (Foča), kontrolor: Dragan Marić (Srbac).

Kozara – Borac (KD), sudije: Darko Vukojević (Doboj), Bojan Rakić i Slobodan Marković (oba iz Bijeljine), delegat: Dejan Zdjelar (Omarska), kontrolor: Robert Zrilić (Banjaluka).

Sloga (D) – Leotar, sudije: Nemanja Aleksić, Siniša Ivančević i Tomislav Gračanin (svi iz Banjaluke), delegat: Ilija Smiljanić (Nova Topola), kontrolor: Danijel Pajić (Bijeljina).

Rudar Prijedor – Tekstilac, sudije: Velibor Gigović, Božidar Rustić (oba iz Gradiške) i Gojko Crnobrnja (Banjaluka), delegat: Siniša Đurić (Petrovo), kontrolor: Željko Marić (Doboj).

Sloboda (NG) – Drina (Z), sudije: Dragan Kesić (Gradiška), Milan Dujaković (Banjaluka) i Branimir Đermanović (Čelinac), delegat: Predrag Jevtić (Doboj), kontrolor: Stevo Perić (Bijeljina).

Željezničar Sport Team – Alfa Modriča, sudije: Vojislav Vuković (Brčko), Bojan Makarić i Radmilo Vuković (oba iz Bijeljine), delegat: Borislav Grahovac (Kozarska Dubica), kontrolor: Siniša Radić (Laktaši).

Sutjeska – Zvijezda 09, sudije: Slađan Došlo, Nemanja Vujadin (oba iz Istočnog Sarajeva) i Davor Vukašinović (Rogatica), delegat: Natko Sudžuka (Istočno Sarajevo), kontrolor: Dejan Dabić (Vlasenica).

Napiši komentar

Molim upišite sva obavezna polja označena zvjezdicom (*).
Dozvoljena je uporaba HTML koda