Ned17112019

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Republike Srpske ROMANTIKA U SLATINI, ALFA U DOBOJU!

Tekstilac bolji od Podrinja

Fudbaleri dervenskog Tekstilca u okviru 7. kola Prve lige Republike Srpske pred domaćom publikom savladali su Podrinje iz Janje rezultatom 3:1.

Na Gradskom stadionu u Derventi u prvih 45 minuta mreže su mirovala, ali u nastavku goleda.

Prvo su u vodstvo domaći došli preko rezerviste Milojevića u 64, minutu, a na 2:0 u 77. poviso je Stupar. Nakon toga, pet minuta prije isteka regularnog dijela gsoti dolae do pogodka preo Vujića.

Ipak, gosti ne uspjevaju do boda, ne go domaći postižu još jedan pogodak, a ponovo je bio strijlac Milojević.

Tekstilac u narednom kolu igra protiv Rudara u Prijedoru, dok Podrinje dočekuje Željezničar ST.

Izvor: (sportdc.net)