Sub07122019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Federacije Izvučeni parovi osmine finala KUPA NS TK-a

Federalni prvoligaš ostao bez trenera, pa ekspresno imenovao novog

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Fudbaleri Rudara iz Kaknja igraju ispod očekivanja ove sezone.

Tim povodom danas je održana sjednica Upravnog kluba na kojoj je došlo do razlaza sa trenerom Fadilom Hodžićem, a za novog trenera imenovan je Mirnes Buza.

Tim povodom Rudar se oglasio saopćenjem za javnost koje vam prenosimo u cjelosti.

– Danas je održana vanredna sjednica Upravnog odbora našeg kluba. Povod iste bilo je loše otvaranje drugog dijela sezone. Nakon analize, prisutni članovi Upravnog odbora jednoglasno su donijeli odluku da u nastavku sezonu novi šef stručnog štaba bude Mirnes Buza, a njegov prvi asistent Ramiz Husić. Uprava našeg kluba zahvaljuje se treneru Fadilu Hodžiću na dosadašnjoj saradnji, te mu želimo sve najbolje u životu i nastavku trenerske karijere – navodi se u saopćenju Rudara iz Kaknja.

Napiši komentar

Molim upišite sva obavezna polja označena zvjezdicom (*).
Dozvoljena je uporaba HTML koda