Sub20072019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Federacije Rezime 6. kola Prve lige FBiH

Lider Velež protiv Jedinstva, lagan domaći zadatak za Olimpik, derbi začelja Metalleghe BSI – Vitez

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

u napravili velika iznenađenja pobjedama u Bihaću i Kaknju, to su Čapljina koja će ugostiti trećeplasarinu ekipu TOŠK -a i Novi Travnik koji će za rivala imati sedmoplasiranu ekipu Orašja.

Domaće ekipe se nadaju pobjedama sa kojima bio potvrdili gostujuče pobjede, ali u ovoj ligi je sve moguče.

Na preostala dva susrete se igraju derbji začelja, ” fenjeraš ” visočka Bosna će ugostiti 12- plasiranu ekipu Slavena, 19 bodova, ovo je vjerovatno Visočacima posljednja nada da se pobjedom nadaju opstanku, a u Jajcu se sastaju ekipe koje su kompije na tabeli, 13 – domaća ekipa Metalleghe BSI i za mjesto niže plasirani Vitez, obje ekipe imaju po 17 bodova. Ovu veoma važnu utakmicu sudi Travničanin, Harsis Poprženović, zdušno će mu pomagati Sarajlije, Emir Zahiragić i Mirza Tičić, dok je glavni bos, Sarajac, Mustafa Tabak.

Subota, 16. mart u 15:00 sati,

Mostar: Velež – Jedinstvo , glavni sudija: Ismet Ibrahimkadić ( Tešanj ), Emir Delić ( Zenica ) i Josip Čolić ( Kupres ), Benjamin Deljković ( Sarajevo ), Frano Klišanin ( Livno ), Besim Dervišbegović ( Orašje ).

Gračanica: Bratstvo – Rudar, Ilija Živković ( Orašje ), Hasan Nanić ( Bužim ) i Edin Zjakić ( Bihać ), Kenan Bajraktarević ( Orašje ), Anto Kobaš ( Tolisa ), Željko Perić ( Mostar ).

Gradačac: Zvijezda – Igman , Haris Halkić ( Sanski Most ), Adi Šabić( Bihać ) i Marko
Brezović ( Kostrč ), Sanel Silić ( Cazin ), Seadin Badić ( Cazin ), Salem Kundo (Goražde ).

Čapljina: Čapljina – TOŠK, Mahir Mehmedičević ( Gradačac ), Edin Redžović i Haris Ljuca oba Sarajevo ), Edin Mujkić ( Doboj Istok ), Berin Pilav ( Sarajevo ), Asmir Budimlić ( Bihać ).

Jajce: Metalleghe BSI – Vitez, Haris Poprženović ( Travnik ), Emir Zahiragić i Mirza Tičić, Semir Sarajkić svi Sarajevo, Irfan Budimlić ( Cazin ), Mustafa Tabak ( Sarajevo ).

Visoko: Bosna – Slaven , Josip Martinović ( Čapljina ), Sanel Grljević i Boris Dujmović,
Dragan Stojić svi Mostar, Safet Radmilović ( Goražde ), Jakov Tabak ( Tomislavgrad ).

Novi Travnik: Novi Travnik – Orašje, Emir Spahalić ( Mostar ), Marko Grebenar i Stjepan Konta oba Livno, Azem Karić ( Zenica ), Zlatan Pavlješević ( Lukavac ), Boro Matan ( Livno ).

Nedjelja, 17. mart u 15:00 sati,

Sarajevo: Olimpik – Goražde , Elvedin Tpouzović ( Tuzla ), Mirza Čejvanović ( Tuzla ) i
Boris Bilješko ( Novi Travnik ), Darko Gedžić ( Brčko ), Renato Buhić ( Mostar ), Elvis
Prošić ( Cazin ) .

Ismet Nimanović

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi