Pet16112018

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Federacije Bratstvo gostuje u Bihaću, derbi u Visokom

Odigrana prvenstvena utakmica NK 19 Srpanj -NK Hajduk 5-0

Juče je odigrana prvenstvena utakmica 4. kola Prve Županijske lige u Oštroj Luki između NK 19 Srpanja -NK Hajduka

Odigrana je jako lijepa utakmica domaćina koji je u svemu nadigrao svoje goste što i sam rezlutat govori kakava je utakmica bila.

Po veoma lijepom i ugodnom vremenu domaći igrači su bili vrlo raspoloženi ali su se i dobro ispromašivali.

Već u prvom poluvremenu rezlutat je bio 2:0 za domaće da bi u drugom poluvremnu nastavili sa dobrom igrom i zabili još tri pogotka.

Tokom cijele utakmice igrači 19 Srpnja su igrali napadački i stvarali prigodu za prigodom za postizanje pogodaka dok su gosti bili iznenađeni domaćim napadima i djelovali su kao izgubljeni na terenu.

Kako nam je javio Đuro Vinković rezlutat bi mogao biti i ubjedljiviji da su se napadači 19 Srpnja bolje snalazili u svim silnim prigodama koje su imali za postizanje pogodaka tako da su gosti ispraćeni sa samo 5 pogodaka u svojoj mreži.

Strijelci za domaće su bili: 1-0 Emir Srna, 2-0 Ilija Kopić drugo poluvrijeme 3-0 Ilija Kopić, 4-0 Emir Srna, 5-0 Dražen Kopić

Postava 19 Srpanj: 1-Elvis Topić 2 -Damir Vorgić 17 Anto Brašnić 6-Mario Kobaš 18 Babić Mario 16 Omeragić Adnan 10 -Tunjo Grgić 14 Savo Pavlović 7 Ilija Kopić 4-Emir Srna 9-Mario Janjić

Klupa: 12 -Zlatko Kobaš 13 Ivan Amaralov 15 Ivan Pejić 19 -Omeragić Ensar 11 -Dražen Kopiić 8-Zvonimir Kopić 20 -Josip Kopić

U drugom poluvremenu iz igre su izašli Tunjo Grgić a ušao je Ivan Pejić Suja, umjesto Omeragic Adnanu igru  je ušao Ivan Amaralov a  Iliju Kopić dvostrukog strijelca je zamijenio Dražen Kopić