Sri20062018

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Federacije Početak nogometne sezone za seniore, juniore i kadete HNK Orašje

Pobjeda Igmana za kraj sezone

Igman iz Konjica u posljednjoj ovosezonskoj utakmici Prve lige FBiH savladao je Metalleghe BSI.

Nakon dva vezana poraza Igman je danas na domaćem terenu slavio protiv tima iz Jajca sa 2:0, te tako i definitivno sačuvao prvoligaški status završivši sezonu sa 36 osvojenih bodova.

Prvi pogodak Igman je postigao u 11. minuti, kada je mrežu Kukrike zatresao Duljević, a pri rezultatu 1:0 se ujedno i otišlo na odmor.

Na novi Igmanov gol se čekalo do 52. minuti. Prednost je udvostručio Džafić i postavio, ispostavit će se, konačan rezultat u Konjicu.