Pon16072018

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Federacije APSURD PRVE LIGE FBiH

SAOPŠTENJE ZA JAVNOST

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

Želimo se oglasiti povodom kostantnih prozivanja od pojedinaca na temu Gradačačkog sporta konkretno Zvijezde Gradačac...

Naime ti pojedinci koji ne znamo dali su u službi NK Zvijezda Gradačac niti koja ima je funkcija ako je ikako imaju,unazad 3-4 godine svakodnevno iznose neistine te stvaraju lošu sliku o našem klubu kao Zvijezdinom neprijatelju broj 1. mi kao Uprava kluba želimo naglasiti i jasno staviti do znanja da Fudbalski/Nogometni klub Zvijezda Gradačac broj 1 na našoj opštini i pored svojih svakodnevnih obaveza i problema zaista nemamo vremena ni potrebe baviti se tuđim dvorištem...dajemo veliku ljudsku i moralnu podršku Nk Zvijezda u svakom smislu i kad stignemo platimo karte i pogledamo utakmicu ali nikako da navijamo za goste ili pitamo kako ste igrali kao što pojedinci to prezentuju...

U svom vijeku rada i egzistiranja dokazani smo sportski radnici voljni sarađivati sa svima što pokazuje i dokazuje podatak da smo imali nekoliko fudbalera koji su bili sportiste našeg grada (Kukuruzović Hazim i Huseinbašić Nermin) i obojica su igrala za oba kluba,te igrače koji su bili Zvijezdini članovi pa naši te potom napravili zavidne transfere i karijere i obrnuto (Blažević Josip,Huseinbašić Nedim,Nermin,Ermin i Adnan,Faćić Eldin,Jukan Adel,Salkić Mehmed,Ibranović Nedžad,Pezerović Fikret,Smajić Raif i mnogi drugi) te u novije vrijeme Huseinagić Elvis,Ćeskinović Mehmed,Gibić Merim,D.Mešanović Eldar,Đonlić Armin i Nedim,Omeragić Vedad,Krdžić Aldin,Osmanović Husein i opet ćemo reći mnogi drugi...

Gospodo mi od 2010.godine imamo sporazum sa Nk Zvijezda Gradačac koji glasi da Fk Bosna Mionica 3 služi gore navedenom klubu kao ekipa broj 2 (osim ako nisu u istom rangu-što je bio slučaj samo jednom) te da igrači koji ne zadovoljavaju kriterije u Zvijezdi dolaze na "kaljenje" u Bosnu i da se nakon fudbalskog sazrijevanja vrate u nogometni kolektiv broj 1 na opštini...tog sporazuma se držalo neke 2 godine nakon potpisa,te mijenjajući direktore,predsjednike,trenere te glasnogovornike klub broj 1 na opštini je samo doveo sebe u situaciju da su svi protiv "Zvijezde" naravno ističući ime našeg kluba na prvom mjestu...naprotiv,evo sutra neka dođe kompetentno lice na naš trening te uperi prstom koji mu igrač treba u roku 10 min će dobiti sve potrebne papire za registraciju tog igrača...jedini čovjek koji je pročitao taj sporazum i koji nam se obratio sa željom da nastavimo saradnju i to ove godine jeste Mustafa Šakić član UO Nk Zvijezda...cijeneći to želimo poručiti "pojedincima" da je Zvijezda klub svih nas kako gradski tako i seoski te da je pogrešno dijeliti ljude na građane i seljake,ljudi se dijele na dobre i loše,te da živimo za dan kad će opet Željo i Sarajevo gostovati na Banji Ilidži i da navijamo za crveno-bijele momke,i Mionica 3,i Kamberi,Zeljina,Međiđa,Sibovac,Vida,Rajska,Novalići,Lukavac,Vučkovci,B.Polje,Krčevina,Kerep.J,Selo i svi ostali,jer svi smo mi Gradačac i Zvijezda...

S poštovanjem UO FK BOSNA MIONICA

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi