Ned05022023

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Federacije Neretljak pred Slogu: Ne zanimaju nas nikakve kalkulacije, samo želimo da igramo

SAOPĆENJE ZA JAVNOST Hajduk Orašje

Nakon jako turbulentnog perioda u našem klubu , a posebno tijekom posljednje polusezone u rad kluba se uključuje grupa entuzijasta, sa mnogo pozitivne energije i željom da se napravi iskorak u svakom segmentu našeg i Vašeg Hajduka.
Na inicijativu predsjednika kluba Nedima Hadžispahića te nekoliko bivših igrača koji su oko sebe okupili poprilično mlad sastav ljudi koji bi u budućem periodu trebali pronaći najbolje rješenje za naš klub koji se našao u teškom periodu.
Trenutno stanje našeg kluba nije na zadovoljavajućem nivou, ali se kroz predan i transparentan rad nove Uprave nadamo vratiti Hajduk na mjesto koje mu pripada organizacijski, financijski i na svaki drugi način.
U rad nove Uprave priključuju se bivši igrači, simpatizeri i dugogodišnji sponzori kluba:
Dejan Smajlović
Emir Beširević
Alen Colic
Miralem Puran
Aljukic Alen
Erol Kabaklic
Nesad Tokalić
Mahir Čolić
Više pojedinosti o daljnjim akcijama i dešavanjima u klubu blagovremeno ćemo objaviti na našoj Facebook stranici.

Napiši komentar

Molim upišite sva obavezna polja označena zvjezdicom (*).
Dozvoljena je uporaba HTML koda