Uto26102021

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Federacije Kad bi jednom sudio 50-50 u Gračanici, pa nek’ umrem odmah poslije utakmice

Orašju puni plijen, "nula" u Tomislavgradu, velika pobjeda Igmana

Utakmice 9. kola Prve lige FBiH igrane su po teškim uslovima zbog lošeg vremena i kiše u svim dijelovima naše zemlje.

Do vrlo važne domaće pobjede stiglo je Orašje koje sa sigurnih 2:0 pobijedila Zvijezdu iz Gradačca i to s po golom u oba poluvremena.

Već u 11. minuti sviran je penal za domaće kojeg je u gol pretvorio Janjić, dok je Vujić u nastavku postavio konačan rezultat.

Kiša je padala tokom cijelog meča Tomislavgrad - Rudar Kakanj. Igralo se uglavnom između dva kaznena prostora, teren je bio težak za igru, a na kraju je završeno 0:0.

I Bihaću na meču Jedinstvo - Igman Konjic viđena su četiri gola. Na kraju su slavili gosti rezultatom 1:3.

Jedinstvo je moglo povesti u uvodnim minutama, međutim sjajni Ćeman je skinuo penal Hadžiću. Kazna je stigla preko Zukića koji pogađa za 0:1.

Sredinom drugog poluvremena Bišćani su uspjeli izjednačiti preko Kadrića, ipak Bibić se pobrinuo da gosti ponovo povedu.

U samom finišu meča Igman je stigao do trećeg gola i tako slavio zaista veliku pobjedu s konačnih 1:3.