Sub16102021

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Federacije Poruka iz Simin Hana kao pravi primjer za bh. fudbal

Petarda Gradine, Goražde bez problema sa Jedinstvom

Goražde je pred svojim navijačima upisalo prvu pobjedu ove sezone.

Lakše od očekivanog u Goraždu je palo Jedinstvo koji nije mnogo pokazalo.

Bilo je 2:0, a pitanje pobjednika riješeno je već u prvom dijelu.

Strijelci za Goražde bili su Mehić i Đuderija.

Drugu pobjedu u isto toliko kola upisala je Gradina. Danas je u Srebreniku pao Radnik, bilo je čak 5:0

Strijelci za Gradinu bili su Mikić i Burić u prvom poluvremenu, a u nastavku još tri pogotka u mreži gostiju. Pogađali su Dedić, Brčkalić i Musić.

FK Goražde – NK Jedinstvo 2:0

FK Goražde: Ćulov, Antić, Ćulov, Dučić, Mehić, Pljevljak, Jolović, Salanović, Šubo, Koprivica, Đuderija.

NK Jedinstvo: Badić, Jusić, Mujagić, Kadrić, Samardžić, Šero, Kadrić, Hadžić, Bandić, Drača, Panjeta.

OFK Gradina – FK Radnik 5:0

OFK Gradina: Kršić, Suljić, Hasanbegović, Musić, Andrić, Mehmedović, Brčkalić, Mustafić, Burić, Muminović, Mikić.

FK Radnik: Mujezinović, Kovačević, Ramić, Fejzić, Šljivar, Oputa, Konjhodžić, Šehić, Kazić, Sadiković, Jusupović.