Ned28022021

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Federacije Suljić za važna tri boda Radničkog

Ovakav poraz Nikić sigurno ne pamti: Železničar iz Pančeva ‘pregazio‘ Bratstvo

Federalni prvoligaš krenuo jako loše na pripremama

NK Bratstvo iz Gračanice je doživio veliku blamažu na pripremama nakon što je danas savladan od ekipe Železničara iz Pančeva sa nevjerovatnim rezultatom od 7:0.

Utakmica je igrana u Etno selu Stanišići, a golove za ekipu iz Pančeva postigli su Marko Konatar, Predrag Skimić, Danilo Kovačević, Miloš Savanović sa hattrickom i Predrag Stanimirović.

Vrijedi istaći da je nakon prvog poluvremena rezultat glasio 2:0, a da je Bratstvo koje je na početku priprema u nastavku primilo pet pogodaka.

Ekipa Nikole Nikića je bila potpuno nemoćna, a vjerovatno je i do toga što je Železničar znatno duže u trenažnom procesu.