Sub26092020

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Federacije Nakon tri dolaska, uslijedilo isto toliko odlazaka iz Siminog Hana

Posušje nadigralo Radnik

Posušje je nastavilo sa dobrim igrama i slavilo na svom terenu protiv Radnika iz Hadžića (3:1).

Domaći su poveli golom Bešlića, a gosti se vraćaju pogotkom sa 11 metara. Domaći su se tada našli u problemima jer je isključenje zaradio Josip Barišić.

Ipak, nije ih to poremetilo, pa do kraja prvog dijela golom Jure Glavina dolaze do novog vodstva.

U nastavku siguran partija domaćina, a vodstvo je povećao Ivan Buhač u 74. minuti. Bio je to i konačan rezultat.