Pet20092019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Federacije Izvršen žrijeb takmičarskih brojeva klubova Prva lige Federacije BiH

Izvršen žrijeb takmičarskih brojeva klubova Prva lige Federacije BiH

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U Sarajevu 09.07.2019. godine, izvršeno je žrijebanje takmičarskih brojeva klubova Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine za takmičarsku sezonu 2019/2020.

Žrijebanje takmičarskih brojeva obavljeno je u prisustvu predstavnika klubova Prve lige Federacije BiH, predsjednika NS FBiH Irfana Durića, člana IO NS FBiH Mirsada Drljevića, generalnog sekretara NS FBiH Eldina Bakovića, te članova Komisije za takmičenje NS FBiH.

Klubovi su izvukli sljedeće takmičarske brojeve:

1. HNK „Orašje“

2. FK „Radnik“ Hadžići

3. NK „Slaven“ Živinice

4. NK „Travnik“

5. FK „Igman“ Konjic

6. HNK „Čapljina“

7. FK „Goražde“

8. NK „Jedinstvo“ Bihać

9. NK „Zvijezda“ Gradačac

10. NK „Metalleghe BSI“ Jajce

11. FK „Budućnost“ Banovići

12. NK „Tošk“ Tešanj

13. NK „Bratstvo“ Gračanica

14. FK „Olimpik“ Sarajevo

15. NK „Gošk“ Gabela

16. FK „Rudar“ Kakanj

U prvom kolu Prve lige FBiH (10.08.2019. godine) sastaju se:

ORAŠJE: HNK „Orašje“-FK „Rudar“

HADŽIĆI: FK „Radnik“-NK „Gošk“

ŽIVINICE: NK „Slaven“-FK „Olimpik“

TRAVNIK: NK „Travnik“-NK „Bratstvo“

KONJIC: FK „Igman“-NK „Tošk“

ČAPLJINA: HNK „Čapljina“-FK „Budućnost“

GORAŽDE: FK „Goražde“-NK „Metalleghe BSI“

BIHAĆ: NK „Jedinstvo“-NK „Zvijezda“

2. kolo:

Rudar - Zvijezda
Metalleghe - Jedinstvo
Budućnost - Goražde
TOŠK - Čapljina
Bratstvo - Igman
Olimpik - Travnik
GOŠK - Slaven
Orašje - Radnik

3. kolo:

Radnik - Rudar
Slaven - Orašje
Travnik - GOŠK
Igman - Olimpik
Čapljina - Bratstvo
Goražde - TOŠK
Jedinstvo - Budućnost
Zvijezda - Metalleghe

4. kolo:

Rudar - Metalleghe
Budućnost - Zvijezda
TOŠK - Jedinstvo
Bratstvo - Goražde
Olimpik - Čapljina
GOŠK - Igman
Orašje - Travnik
Radnik - Slaven

5. kolo:

Slaven - Rudar
Travnik - Radnik
Igman - Orašje
Čapljina - GOŠK
Goražde - Olimpik
Jedinstvo - Bratstvo
Zvijezda - TOŠK
Metalleghe - Budućnost

6. kolo:

Rudar - Budućnost
TOŠK - Metalleghe
Bratstvo - Zvijezda
Olimpik - Jedinstvo
GOŠK - Goražde
Orašje - Čapljina
Radnik - Igman
Slaven - Travnik

7. kolo:

Travnik - Rudar
Igman - Slaven
Čapljina - Radnik
Goražde - Orašje
Jedinstvo - GOŠK
Zvijezda - Olimpik
Metalleghe - Bratstvo
Budućnost - TOŠK

8. kolo:

Rudar - TOŠK
Bratstvo - Budućnost
Olimpik - Metalleghe
GOŠK - Zvijezda
Orašje - Jedinstvo
Radnik - Goražde
Slaven - Čapljina
Travnik - Igman

9. kolo:

Igman - Rudar
Čapljina - Travnik
Goražde - Slaven
Jedinstvo - Radnik
Zvijezda - Orašje
Metalleghe - GOŠK
Budućnost - Olimpik
TOŠK - Bratstvo

10. kolo:

Rudar - Bratstvo
Olimpik - TOŠK
GOŠK - Budućnost
Orašje - Metalleghe
Radnik - Zvijezda
Slaven - Jedinstvo
Travnik - Goražde
Igman - Čapljina

11. kolo:

Čapljina - Rudar
Goražde - Igman
Jedinstvo - Travnik
Zvijezda - Slaven
Metalleghe - Radnik
Budućnost - Orašje
TOŠK - GOŠK
Bratstvo - Olimpik

12. kolo:

Rudar - Olimpik
GOŠK - Bratstvo
Orašje - TOŠK
Radnik - Budućnost
Slaven - Metalleghe
Travnik - Zvijezda
Igman - Jedinstvo
Čapljina - Goražde

13. kolo:

Goražde - Rudar
Jedinstvo - Čapljina
Zvijezda - Igman
Metalleghe - Travnik
Budućnost - Slaven
TOŠK - Radnik
Bratstvo - Orašje
Olimpik - GOŠK

14. kolo:

Rudar - GOŠK
Orašje - Olimpik
Radnik - Bratstvo
Slaven - TOŠK
Travnik - Budućnost
Igman - Metalleghe
Čapljina - Zvijezda
Goražde - Jedinstvo

15. kolo:

Jedinstvo - Rudar Kakanj
Zvijezda - Goražde
Metalleghe - Čapljina
Budućnost - Igman
TOŠK - Travnik
Bratstvo - Slaven
Olimpik - Radnik
GOŠK - Orašje

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi