Sub25052019

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Federacije NK Svatovac: “Stranica nam je bila hakovana, neko želi da nas uvuče u političke igre”

Velež siguran protiv Orašja

Velež je pobjedonosnu seriju nastavio na svom terenu protiv Orašja. Rođeni su ugostili Labudove sa Save i slavili sigurnu pobjedu rezultatom 3:0.

Gosti su se držali do 14. minute kada je Marques pogodio za 1:0. Do kraja prvog poluvremena bez pogodaka, a vrijedi izdvojiti tek povredu Behrama koji je napustio teren, a ušao je Vehabović.

Drugo poluvrijeme Velež otvara pogotkom Brandao.U 61. minuti Fajić pogađa za 3:0 i bilo je jasno da su Mostarci upisali tri nova boda.

Do kraja bez uzbuđenja i ostalo je 3:0.