Sri17072019

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Lige Federacije Budućnost deklasirala Bosnu, Gradina bolja od Mladosti

Velež siguran protiv Orašja

Velež je pobjedonosnu seriju nastavio na svom terenu protiv Orašja. Rođeni su ugostili Labudove sa Save i slavili sigurnu pobjedu rezultatom 3:0.

Gosti su se držali do 14. minute kada je Marques pogodio za 1:0. Do kraja prvog poluvremena bez pogodaka, a vrijedi izdvojiti tek povredu Behrama koji je napustio teren, a ušao je Vehabović.

Drugo poluvrijeme Velež otvara pogotkom Brandao.U 61. minuti Fajić pogađa za 3:0 i bilo je jasno da su Mostarci upisali tri nova boda.

Do kraja bez uzbuđenja i ostalo je 3:0.