Pet18102019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Kup BiH Ko sudi utakmice osmine finala Kupa BiH?

Ko sudi utakmice osmine finala Kupa BiH?

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U srijedu trećeg oktobra igraju se utakmice osmine – finala Kupa Bosne i Hercegovine.

Najviše pažnje izaziva utakmica u Tuzli gdje Sloboda ugošćuje ekipu Širokog Brijega. Ovu utakmicu sudi Sarajlija Adis Mulahasanović, a veoma zanimljiv susret se igra u Mostaru gdje Zrinjski prima u goste Krupu, i ovaj susret je povjeren Sarajliji, Irfanu Peljti. U Banjoj Luci Borac će igrati protiv ekipe Radnika iz Bjeljine, a sudit će Zoran Grbić iz Prijedora.

Prvoligaš TOŠK je domaćin gabelskom GOŠK -u koji je u posljednjoj prvenstvenoj utakmici u eliti bh. fudbala napravio pravi podvig savladavši popularnog Želju na Grbavici. U Kaknju domaći Rudar dočekuje lidera na tabeli BH Telecom Premijer lige BiH, Sarajevo, to će biti fudbalski spektakl uz prepune tribine.

U Gradačcu Zvijezda će ugostiti imenjaka premijerligaša Zvijezdu 09, a četveroligaš Mladost će na svom terenu ugostiti ekipu OFK Sloga G.C. i u taboru domaćina očekuju novi podvig, pobjedu u plasman u četvrt – finale Kupa BiH.

Veoma zanimljiva utakmica se očekuje u Prijedoru, gdje Rudar Prijedor igra sa ekipom Klis iz Buturović Polja, drugoligaš, obje ekipe imaju šansu za plasman u četvrt – finale najmasovnijeg takmičenja u BiH. Na ovoj utakmici će se najviše pitati Danijel Bojo iz Kiseljaka.

Prijedor: FK Rudar Prijedor – FK Klis, 15:30 sati, glavni sudija: Danijel Bojo ( Kiseljak ), pomoćnici: Aleksandar Smiljanić ( Laktaši ) i Almir Haskić ( Bugojno ), 4. sudija: Miloš Gigović ( Gradiška ), delegat: Ramiz Omanović ( Bihać ), posmatrač suđenja: Rusmir Mrković ( Sarajevo ).

Tešanj: NK TOŠK – NK GOŠK, 15:30, Goran Paradžik ( Ljubuški ), Sreten Udovičić (
Prijedor ) i Marko Perić ( Mostar), Frano Jelić ( Široki Brijeg ), Samir Ćupina ( Sarajevo ), Sead Kulović ( Sarajevo ).

Kakanj: FK Rudar – FK Sarajevo, 15:30, Luka Bilbija ( Prijedor ), Igor Radaković ( Prijedor ) i
Bojan Maksimović ( Modriča ), Mirza Kazlagić ( Cazin ), Damir Šarić ( Tuzla ), Danko Ćavar ( Široki Brijeg ).

Gradačac: NK Zvijezda – FK Zvijezda 09, 15:30, Haris Kaljanac ( Sarajevo ), Jure Musa ( Čitluk ) i Davor Beljo ( Mostar ), Sabrija Topalović ( Zenica ), Miloš Brkić ( Laktaši ), Semir
Kaplan ( Stolac ).

Kikači: FK Mladost – OFK Sloga G.C. 15:30, Vladimir Bjelica ( I. Sarajevo ), Stefan Tešanović ( Sarajevo ) i Radislav Kačavenda ( Gradiška ), Slađan Došlo ( I. Sarajevo ), Radenko Borić (Milići ), Vlado Liščanski ( Prijedor ).

Mostar: HŠK Zrinjski – FK Krupa, 17:00, Irfan Peljto ( Sarajevo ), Senad Ibrišimbegović ( Travnik ) i Dženan Milić ( Sarajevo ), Ermin Sivac ( Zenica ), Vladimir Glavaš ( Drninovci ), Radoslav Kapor ( Trebinje ).

Banja Luka: FK Borac – FK Radnik, 17:00, Zoran Grbić ( Prijedor ), Arnel Novalić ( Doboj ) i Fikret Bačić ( Lukavac ), Elvis Mujić ( Banovići ), Mile Mandić ( K. Dubica ), Dragan Marić ( Srbac ).

Tuzla: FK Sloboda – NK Široki Brijeg, 18:30, Adis Mulahasanović ( Sarajevo ), Enes Đozić ( Sarajevo ) i Mirza Demir ( Kakanj ), Semir Sarajkić ( Sarajevo ), Lazar Martinović ( Čapljina ), Drago Čule ( Mostar ).

1 FK RUDAR PRIJEDOR - FK KLIS Prijedor, 03.10.2018. 15:30   
Sudija Bojo Danijel  Kiseljak
DELEGAT A-1 Smiljanić Aleksandar Laktaši
Omanović Ramiz - Bihać A-2 Huskić Almir Bugojno
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Gigović Miloš Gradiška
Mrković Rusmir - Sarajevo 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
2 HŠK ZRINJSKI - FK KRUPA Mostar, 03.10.2018. 17:00   
Sudija Peljto Irfan Sarajevo
DELEGAT A-1 Ibrišimbegović Senad Travnik
Glavaš Vladimir- Drinovci A-2 Milić Dženan Sarajevo
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Sivac Ermin Zenica
Kapor Radoslav - Trebinje 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
3 NK TOŠK - NK GOŠK Tešanj, 03.10.2018. 15:30   
Sudija Paradžik Goran Ljubuški
DELEGAT A-1 Udovičić Sreten Prijedor
Ćupina Samir - Sarajevo A-2 Perić Marko Mostar
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Jelić Frano Široki Brijeg
Kulović Sead - Sarajevo 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
4 FK RUDAR K. - FK SARAJEVO Kakanj, 03.10.2018.15:30   
Sudija Bilbija Luka Prijedor
DELEGAT A-1 Radaković Igor Prijedor
Šarić Damir - Tuzla A-2 Maksimović Bojan Modriča
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Kazlagić Mirza Cazin
Čavar Danko - Široki Brijeg 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
5 NK ZVIJEZDA - FK ZVIJEZDA 09 Gradačac, 03.10.2018. 15:30   
Sudija Kaljanac Haris Sarajevo
DELEGAT A-1 Musa Jure Čitluk
Brkić Miloš - Laktaši A-2 Beljo Davor Mostar
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Topalović Sabrija Zenica
Kaplan Semir - Mostar 5    
BEZBJEDNOST 6    
   
6 FK SLOBODA - NK ŠIROKI BRIJEG Tuzla, 03.10.2018. 18:30   
Sudija Mulahasanovioć Adis Sarajevo
DELEGAT A-1 Đozić Enes Sarajevo
Martinović Lazar - Čapljina A-2 Demir Mirza Kakanj
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Sarajkić Semir  Sarajevo
Čule Drago - Mostar 5    
  6    
   
7 FK MLADOST - OFK SLOGA Kikači, 03.10.2018.15:30   
Sudija Bjelica Vladimir Ist.Sarajevo
DELEGAT A-1 Tešanović Stefan Ist.Sarajevo
Borić Radenko - Milići A-2 Kačavenda Radislav Gradiška
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Došlo Slađan Ist.Sarajevo
Liščinski Vlado - Prijedor 5    
BEZBJEDNOST 6    
     
8 FK BORAC - FK RADNIK Banja Luka, 03.10.2018. 17:00   
Sudija Grbić Zoran Prijedor
DELEGAT A-1 Novalić Arnel  Doboj Istok
Mandić Mile - Koz.Dubica A-2 Bačić Fikret Lukavac
POSMATRAČ SUĐENJA 4 Mujić Elvis Banovići
Marić Dragan - Srbac 5    
BEZBJEDNOST 6    
   

(Ismet Nimanović/Sportske.ba)

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi