Sri18092019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Kup BiH KUP BIH: BORAC U MOSTARU, KARANOVAC U ORAŠJU

KUP BIH: BORAC U MOSTARU, KARANOVAC U ORAŠJU

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)

U srijedu se igraju šesnaestine finala Kupa BiH.

Najteži zadatak imaju fudbaleri Borac iz Banja Luke, koji putuju u Mostar, gdje će gostovati kod Zrinjskog, šampiona BiH i aktuelnog lidera Premijer lige BiH.

Regionalni ligaš Karanovac, ostvario je svoj veliki uspjeh plasmanom u 1/16 finala Kupa BiH, a gostovanje kod nekadašnjeg premijerligaša Orašje, pokušaće iskoristiti za novi uspjeh.

Rudar Prijedor gostuje kod ekipe Mladost u Doboju kod Kaknja, dok će Krupa ugostiti Travnik.

Podrinje će u Janji dočekati tuzlansku Slobodu, a Radnik putuje u Hercegovinu na megdan GOŠK-u u Gabelu.

U Istočno Sarajevo stiže Vitez, a Kozara dočekuje “fenjeraša” Premijer lige BiH, Olimpik.

Novogradska Sloboda putuje u Kakanj, a zvornička Drina gostuje u Lukavcu.

Parovi 1/16 finala Kupa BiH:

Srijeda, 21.09.2016.g.

16,00

Orašje – Karanovac, sude: Edis Zukić (Tuzla), Arnel Novalić (Doboj Istok), Mirza Čejvanović (Tuzla), delegat: Fahrudin Sinanović (Kalesija),

Metalege – Velež, sude: Tomislav Čuić (Tomislavgrad), Aleksandar Smiljanić (Laktaši), Goran Ilinčić (Prijedor), delegat: Mile Mandić (K. Dubica),

Podrinje – Sloboda (TZ), sude: Semir Sarajkić, Dženan Milić, Edin Redžović (svi Sarajevo), delegat: Ekrem Ibreljić (Fojnica),

Krupa – Travnik, sude: Dragan Skakić (Gradiška), Dragan Keranović (Prijedor), Bojan Maksimović (Modriča), delegat: Ramiz Omanović (Bihać),

Brotnjo – Željezničar, sude: Antoni Bandić (Grude), Dario Primorac (Ljubuški), Stefan Tešanović (I. Sarajevo), delegat: Milan Janković (Trebinje),

Široki Brijeg – Čapljina, sude: Admir Musić, Amir Kadić, Sanel Herceglija (svi Sarajevo), delegat: Damir Šarić (Tuzla),

Mladost (DK) – Rudar P., sude: Mateo Musa (Čitluk), Davor Beljo, Silvio Bubalo (oba Mostar), delegat: Franjo Grganović (Novi Travnik),

GOŠK – Radnik, sude: Miloš Gigović (Gradiška), Željko Dragojević, Siniša Ivančević (oba Banja Luka), delegat: Goran Skoko (Ljubuški),

Goražde – Zvijezda, sude: Sabrija Topalović (Zenica), Moamer Čaušević, Edis Šesto (oba Sarajevo), delegat: Semir Čupina (Sarajevo),

Slavija – Vitez, sude: Jovo Karić (Trebinje), Jure Musa (Čitluk), Nermin Mušić (Mostar), delegat: Lazar Martinović (Čapljina),

Kozara – Olimpik, sude: Mirza Kazlagić, Zlatan Budimlić (oba Bihać), Aldin Kuduzović (Cazin), delegat: Goran Ćejić (Banja Luka),

Čelik – Bosna Sema, sude: Husein Terzić (Travnik), Almir Bašić, Almir Huskić (oba Bugojno), delegat: Ivica Galić (Mostar),

Rudar (K) – Sloboda (NG), sude: Darko Obradović (Stolac), Haris Baković (Sarajevo), Armin Ćerić (Mostar), delegat: Haris Idrizović (Konjic),

Radnički (L) – Drina (Z), sude: Velimir Drinić (Modriča), Goran Dujak (Odžak), Čedomir Vićić (Ugljevik), delegat: Krunislav Džijan (Bok),

Zrinjski – Borac (BL), sude: Edin Jakupović (Bihać), Dalibor Hrstić (Ljubuški), Ivica Mikulić (Široki Brijeg), delegat: Radika Marić (Bijeljina),

Sarajevo – Bratstvo. sude: Zoran Soknić (I. Sarajevo), Sreten Udovičić (Prijedor), Željko Čelica (K. Dubica), delegat: Mirko Milošević (Zvornik).

Dodaj komentar


Sigurnosni kod
Osvježi