Čet24092020

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Kup BiH Radnik i Krupa suvereno do polufinala Kupa RS, među četiri se plasirali i Zvijezda i Velež

Radnik i Krupa suvereno do polufinala Kupa RS, među četiri se plasirali i Zvijezda i Velež

Jako zanimljiva završnica Kupa Republike Srpske

Danas su odigrani četvrtfinalni mečevi Kupa Republike Srpske, a fudbaleri premijerligaških klubova očekivano su izborili plasman među četiri najbolja u takmičenju.

Radnik, na čijoj je klupi debitovao Slobodan Starčević, kao gost je savladao ekipu Rudara u Prijedoru, a golove su u 64. i 76. minuti postigli Mahir Karić i Vladimir Bradonjić.

Zvijezda 09 je kao gost savladala Drinu u Zvorniku rezultatom 1:0, a gol vrijedan plasmana u polufinale postigao je Ismar Hairlahović u 73. minuti utakmice.

Sa minimalnih 1:0 trijumfovao je i nevesinjski Velež protiv prvoligaša Tekstilca iz Dervente, a gol odluke postigao je Srđan Drašković u 60. minuti.

Krupa je imala najlakši zadatak, savladala je u Dobrljinu ekipu Slavena rezultatom 3:0. Golove za gostujući tim postigli su dvostruki strijelac Nikola Dujaković u 45. i 62. minuti, te Lazar Nikolić u 76. minuti.