Pon21102019

Back Nalazite se ovdje: Home Domaći Sport Kup BiH Olimpik siguran protiv TOŠK-a, GOŠK opravdao ulogu favorita

Olimpik siguran protiv TOŠK-a, GOŠK opravdao ulogu favorita

Olimpik je danas pred svojim navijačima savladao NK TOŠK sa sigurnih 3:0.

Vukovi su pružili kvalitetnu partiju i pokazali da su u ovom trenutku mnogoj bolja momčad.

Olimpik je poveo u desetoj minuti pogotkom Džafića, a u 34.minuti na 2:0 povisuje Faris Handžić.

Vrijedi izdvojiti da su gosti imali stativu u prvom dijelu. Miljenik sreće nije bio Šabić.

Gosti su drugi dio otvorili šansom za Poturalića, da bi u 68. minuti sa penala za konačnih 3:0 pogodio Dalibor Pandža.

Osmina finala Kupa BiH:

FK Olimpik - NK TOŠK 3:0

FK Olimpik: Trifković, Borovčanin, Beširević, Handžić, Džafić, Sadiković El., Stojanović, Čizmić, Handžić, Zeba, Sadiković En.

NK TOŠK: Selimović, Šehić, Navrboc, Koprivica, Carvalho, Dizdarić, Kaljić, Poturalić, Mazić, Jusić, Šabić.

Ljubić je na svom terenu ugostio GOŠK i zavšio svoj nastup u Kupu BiH.

Gosti su poveli pogotkom Mustafića u 39. minuti, da bi konačnih 2:0 postavio u trećoj minuti sudijske nadoknade Kulović.

FK Ljubić - NK GOŠK 0:2

FK Ljubić: Ratković, Radaković, Radonjić, Jagodić, Žižak, Gajić, Subić, Burgić, Grahovac, Komlenović, Žižak

NK GOŠK: Kragić, Hukara, Sarvan, Islamagić, Ereiz, Mašić, Mustafić, Pavićević, Savić, Jusufbašić, Kožul.