Prikaz #
Date Name Shout
Srijeda, 26 Travanj 2017 07:14 [guest_2502] igramo 30.4
Srijeda, 26 Travanj 2017 07:14 [guest_2502] nije
Utorak, 25 Travanj 2017 16:54 [Gost.] Da li netko zna rezultat utakmice Posavac(Ugljara) i Ravne (Zovik) ako je uopće igrana. Da nije slučajno i Ugljara pošla stopama Jedinstva iz Bukove Grede, nažalost.
Utorak, 25 Travanj 2017 16:51 [Gost.] Kod nas u sportu je sve moguće. Ekipa koja ne igra da kao i domaćin i gost gube po 3:0 ( 0:3 ) a vrlo dobro se zna da ekipe ne postoji. Tom uništenju kluba glavni akteri su sudije, delegati, i nogometni savez. Žalosno je da se to tako kod nas može događati. Vidjelo se to dobro i u Matićima kada su sudije isjekle domaćina, te je domaćin morao silom prilika prekinuti utakmicu. Molio bih očitovanje ovih svih nemilih događaja i pitam se do kada će to tako trajati, i da li će netko nešt
Ponedjeljak, 24 Travanj 2017 20:14 [guest_1643] Vitanovici imaju 28 bodova 2. zupanijska liga, upisana je pobjeda od 0:3 protiv Jedinstva iz proslog kola
Ponedjeljak, 24 Travanj 2017 10:56 [guest_6517] Napredak Matići nevjerovatno oštećen od strane pomoćnog sudca Maria Grgića.Tijek utakmice-Napredak vodi 1-0 nekoliko minuta kasnije Dragovoljac izjednačuje rezultat pogodkom iz kornera.Ulaskom trenera momčadi Napredak na poluvremenu,Matići dolaze do zasluženog vodstva od 2-1.Nekoliko trenutaka poslije veoma dobrom igrom Matići kreiraju napade te dolazi do fantastične akcije i u 52 min.utakmice Napredak ima 3-1.A onda na scenu stupa Kenan sa svojim pomoćnikom Grgićem te pri rezultat
Ponedjeljak, 24 Travanj 2017 10:52 [guest_9264] Matići-Novo Selo 4:5 i prekid u 88. minuti napravili domaći igrači nakon što su gosti zabili 5. gol
Ponedjeljak, 24 Travanj 2017 10:51 [guest_9264] Sibovac-Ulović 2:0
Ponedjeljak, 24 Travanj 2017 10:51 [guest_9264] Tramošnica -Prud 3:4
Ponedjeljak, 24 Travanj 2017 10:51 [guest_9264] Dubrave-Špionica 4:1
Ponedjeljak, 24 Travanj 2017 10:50 [guest_9264] Tolisa-O.Luka 4:3
Ponedjeljak, 24 Travanj 2017 10:50 [guest_9264] D.Svilaj-Kostrč 4:0
Nedjelja, 23 Travanj 2017 23:05 [guest_314] tramosnica - sloga prud 2-4
Nedjelja, 23 Travanj 2017 19:51 [bajkolino20 Jedinstvo (Koretasi) - Sloboda (Mrtvica) 9-0 Prva liga OFS Brcko Distrikta Rs
Nedjelja, 23 Travanj 2017 19:45 [guest_2543] Polet (Čović Polje) je istupio iz područne lige rs Doboj