Uto25012022

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home
Match Schedule: Podrinje (Janja) | Prva liga RS

Prva liga RS

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 14.08.2021 18:00 h Podrinje (Janja) - Sloboda (Novi Grad)0 - 3 Poraz
2 2. Kolo 21.08.2021 18:00 h Zvijezda 09 (Etno selo) - Podrinje (Janja)5 - 0 Poraz
3 3. Kolo 28.08.2021 17:30 h Podrinje (Janja) - Omarska0 - 1 Poraz
4 4. Kolo 04.09.2021 17:00 h Sloga (Doboj) - Podrinje (Janja)4 - 0 Poraz
5 5. Kolo 11.09.2021 16:30 h Podrinje (Janja) - Sutjeska (Foča)2 - 1 Pobjeda
6 6. Kolo 18.09.2021 16:00 h Ljubić (Prnjavor) - Podrinje (Janja)5 - 1 Poraz
7 7. Kolo 25.09.2021 16:00 h Podrinje (Janja) - Drina (Zvornik)1 - 2 Poraz
8 8. Kolo 02.10.2021 15:30 h Podrinje (Janja) - Željezničar (Banja Luka)0 - 2 Poraz
9 9. Kolo 09.10.2021 15:00 h Borac (Kozarska Dubica) - Podrinje (Janja)1 - 2 Pobjeda
10 10. Kolo 16.10.2021 14:30 h Podrinje (Janja) - Modriča1 - 1 Neriješeno
11 11. Kolo 23.10.2021 14:30 h Budućnost (Pilica) - Podrinje (Janja)1 - 0 Poraz
12 12. Kolo 30.10.2021 14:00 h Podrinje (Janja) - Slavija (Istočno Sarajevo)1 - 0 Pobjeda
13 13. Kolo 06.11.2021 13:30 h Kozara (Gradiška) - Podrinje (Janja)4 - 0 Poraz
14 14. Kolo 13.11.2021 13:00 h Podrinje (Janja) - Krupa (Krupa na Vrbasu)0 - 2 Poraz
15 15. Kolo 20.11.2021 13:00 h Tekstilac (Derventa) - Podrinje (Janja)3 - 1 Poraz
16 16. Kolo   -- : -- h Sloboda (Novi Grad) - Podrinje (Janja)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Podrinje (Janja) - Zvijezda 09 (Etno selo)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Omarska - Podrinje (Janja)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Podrinje (Janja) - Sloga (Doboj)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Sutjeska (Foča) - Podrinje (Janja)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Podrinje (Janja) - Ljubić (Prnjavor)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Drina (Zvornik) - Podrinje (Janja)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Željezničar (Banja Luka) - Podrinje (Janja)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Podrinje (Janja) - Borac (Kozarska Dubica)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Modriča - Podrinje (Janja)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Podrinje (Janja) - Budućnost (Pilica)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Slavija (Istočno Sarajevo) - Podrinje (Janja)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Podrinje (Janja) - Kozara (Gradiška)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Krupa (Krupa na Vrbasu) - Podrinje (Janja)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Podrinje (Janja) - Tekstilac (Derventa)_ - _