Uto24112020

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home
Match Schedule: Mladost (Malešići) | Druga liga Federacije (sjever)

Druga liga Federacije (sjever)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 09.08.2020 17:30 h Dizdaruša (Brčko) - Mladost (Malešići)3 - 1 Poraz
2 2. Kolo 15.08.2020 17:30 h Mladost (Malešići) - Orahovica 742 - 2 Neriješeno
3 3. Kolo 22.08.2020 17:00 h Gradina (Srebrenik) - Mladost (Malešići)2 - 0 Poraz
4 4. Kolo 29.08.2020 17:00 h Mladost (Malešići) - Odžak 1022 - 1 Pobjeda
5 5. Kolo 06.09.2020 16:30 h Bosna (Mionica) - Mladost (Malešići)1 - 0 Poraz
6 6. Kolo 12.09.2020 16:00 h Mladost (Malešići) - Radnički (Lukavac)5 - 2 Pobjeda
7 7. Kolo 20.09.2020 15:30 h Priluk - Mladost (Malešići)4 - 2 Poraz
8 8. Kolo 26.09.2020 15:30 h Mladost (Malešići) - Prokosovići3 - 0 Pobjeda
9 9. Kolo 04.10.2020 15:30 h Gornji Rahić - Mladost (Malešići)0 - 2 Pobjeda
10 10. Kolo 10.10.2020 15:00 h Mladost (Malešići) - Mramor8 - 2 Pobjeda
11 11. Kolo 18.10.2020 14:30 h Svatovac (Poljice) - Mladost (Malešići)1 - 1 Neriješeno
12 12. Kolo 24.10.2020 14:30 h Mladost (Malešići) - Lokomotiva (Miričina)3 - 0 Pobjeda
13 13. Kolo 31.10.2020 13:30 h Bosna (Kalesija) - Mladost (Malešići)1 - 0 Poraz
14 14. Kolo 08.11.2020 13:30 h Dinamo (Donja Mahala) - Mladost (Malešići)4 - 1 Poraz
15 15. Kolo 14.11.2020 13:30 h Mladost (Malešići) - Seona3 - 0 Pobjeda
16 16. Kolo   -- : -- h Mladost (Malešići) - Dizdaruša (Brčko)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Orahovica 74 - Mladost (Malešići)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Mladost (Malešići) - Gradina (Srebrenik)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Odžak 102 - Mladost (Malešići)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Mladost (Malešići) - Bosna (Mionica)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Radnički (Lukavac) - Mladost (Malešići)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Mladost (Malešići) - Priluk_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Prokosovići - Mladost (Malešići)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Mladost (Malešići) - Gornji Rahić_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Mramor - Mladost (Malešići)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Mladost (Malešići) - Svatovac (Poljice)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Lokomotiva (Miričina) - Mladost (Malešići)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Mladost (Malešići) - Bosna (Kalesija)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Mladost (Malešići) - Dinamo (Donja Mahala)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Seona - Mladost (Malešići)_ - _