Uto24112020

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home
Match Schedule: Dinamo (Donja Mahala) | Druga liga Federacije (sjever)

Druga liga Federacije (sjever)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 09.08.2020 17:30 h Seona - Dinamo (Donja Mahala)3 - 0 Poraz
2 2. Kolo 14.08.2020 17:30 h Dinamo (Donja Mahala) - Prokosovići1 - 0 Pobjeda
3 3. Kolo 23.08.2020 17:00 h Dizdaruša (Brčko) - Dinamo (Donja Mahala)3 - 1 Poraz
4 4. Kolo 30.08.2020 17:00 h Dinamo (Donja Mahala) - Gornji Rahić2 - 1 Pobjeda
5 5. Kolo 06.09.2020 16:30 h Orahovica 74 - Dinamo (Donja Mahala)6 - 3 Poraz
6 6. Kolo 13.09.2020 16:00 h Dinamo (Donja Mahala) - Mramor4 - 0 Pobjeda
7 7. Kolo 19.09.2020 15:30 h Gradina (Srebrenik) - Dinamo (Donja Mahala)4 - 0 Poraz
8 8. Kolo 27.09.2020 15:30 h Dinamo (Donja Mahala) - Svatovac (Poljice)3 - 1 Pobjeda
9 9. Kolo 03.10.2020 15:30 h Odžak 102 - Dinamo (Donja Mahala)3 - 0 Poraz
10 10. Kolo 11.10.2020 15:00 h Dinamo (Donja Mahala) - Lokomotiva (Miričina)2 - 1 Pobjeda
11 11. Kolo 18.10.2020 14:30 h Bosna (Mionica) - Dinamo (Donja Mahala)7 - 1 Poraz
12 12. Kolo 25.10.2020 14:30 h Dinamo (Donja Mahala) - Bosna (Kalesija)3 - 0 Pobjeda
13 13. Kolo 31.10.2020 13:30 h Radnički (Lukavac) - Dinamo (Donja Mahala)4 - 0 Poraz
14 14. Kolo 08.11.2020 13:30 h Dinamo (Donja Mahala) - Mladost (Malešići)4 - 1 Pobjeda
15 15. Kolo 14.11.2020 13:30 h Priluk - Dinamo (Donja Mahala)2 - 0 Poraz
16 16. Kolo   -- : -- h Dinamo (Donja Mahala) - Seona_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Prokosovići - Dinamo (Donja Mahala)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Dinamo (Donja Mahala) - Dizdaruša (Brčko)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Gornji Rahić - Dinamo (Donja Mahala)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Dinamo (Donja Mahala) - Orahovica 74_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Mramor - Dinamo (Donja Mahala)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Dinamo (Donja Mahala) - Gradina (Srebrenik)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Svatovac (Poljice) - Dinamo (Donja Mahala)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Dinamo (Donja Mahala) - Odžak 102_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Lokomotiva (Miričina) - Dinamo (Donja Mahala)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Dinamo (Donja Mahala) - Bosna (Mionica)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Bosna (Kalesija) - Dinamo (Donja Mahala)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Dinamo (Donja Mahala) - Radnički (Lukavac)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Mladost (Malešići) - Dinamo (Donja Mahala)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Dinamo (Donja Mahala) - Priluk_ - _