Uto24112020

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home
Match Schedule: Vis Simm Bau (Kosava) | Prva liga Federacije

Prva liga Federacije

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 08.08.2020 17:30 h Budućnost (Banovići) - Vis Simm Bau (Kosava)2 - 3 Pobjeda
2 2. Kolo 16.08.2020 17:30 h Vis Simm Bau (Kosava) - Tošk (Tešanj)2 - 1 Pobjeda
3 3. Kolo 22.08.2020 17:00 h Slaven (Živinice) - Vis Simm Bau (Kosava)0 - 3 Pobjeda
4 4. Kolo 30.08.2020 17:00 h Vis Simm Bau (Kosava) - Travnik1 - 1 Neriješeno
5 5. Kolo 05.09.2020 16:30 h Rudar (Kakanj) - Vis Simm Bau (Kosava)2 - 1 Poraz
6 6. Kolo 13.09.2020 16:00 h Vis Simm Bau (Kosava) - Čapljina2 - 1 Pobjeda
7 7. Kolo 20.09.2020 15:30 h Radnik (Hadžići) - Vis Simm Bau (Kosava)1 - 1 Neriješeno
8 8. Kolo 27.09.2020 15:30 h Vis Simm Bau (Kosava) - Igman (Konjic)2 - 0 Pobjeda
9 9. Kolo 04.10.2020 15:30 h Posušje - Vis Simm Bau (Kosava)0 - 0 Neriješeno
10 10. Kolo 11.10.2020 15:00 h GOŠK (Gabela) - Vis Simm Bau (Kosava)1 - 0 Poraz
11 11. Kolo 18.10.2020 14:30 h Vis Simm Bau (Kosava) - Goražde1 - 2 Poraz
12 12. Kolo 24.10.2020 14:30 h Orašje - Vis Simm Bau (Kosava)0 - 4 Pobjeda
13 13. Kolo 31.10.2020 13:30 h Vis Simm Bau (Kosava) - Jedinstvo (Bihać)3 - 0 Pobjeda
14 14. Kolo 07.11.2020 13:30 h Zvijezda (Gradačac) - Vis Simm Bau (Kosava)3 - 1 Poraz
15 15. Kolo 14.11.2020 13:30 h Vis Simm Bau (Kosava) - Bratstvo (Gračanica)1 - 0 Pobjeda
16 16. Kolo   -- : -- h Vis Simm Bau (Kosava) - Budućnost (Banovići)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Tošk (Tešanj) - Vis Simm Bau (Kosava)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Vis Simm Bau (Kosava) - Slaven (Živinice)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Travnik - Vis Simm Bau (Kosava)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Vis Simm Bau (Kosava) - Rudar (Kakanj)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Čapljina - Vis Simm Bau (Kosava)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Vis Simm Bau (Kosava) - Radnik (Hadžići)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Igman (Konjic) - Vis Simm Bau (Kosava)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Vis Simm Bau (Kosava) - Posušje_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Vis Simm Bau (Kosava) - GOŠK (Gabela)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Goražde - Vis Simm Bau (Kosava)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Vis Simm Bau (Kosava) - Orašje_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Bihać) - Vis Simm Bau (Kosava)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Vis Simm Bau (Kosava) - Zvijezda (Gradačac)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Bratstvo (Gračanica) - Vis Simm Bau (Kosava)_ - _