Sub23012021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home
Match Schedule: Jedinstvo (Bihać) | Prva liga Federacije

Prva liga Federacije

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 08.08.2020 17:30 h Jedinstvo (Bihać) - GOŠK (Gabela)2 - 1 Pobjeda
2 2. Kolo 15.08.2020 17:30 h Jedinstvo (Bihać) - Zvijezda (Gradačac)1 - 0 Pobjeda
3 3. Kolo 22.08.2020 17:00 h Bratstvo (Gračanica) - Jedinstvo (Bihać)3 - 1 Poraz
4 4. Kolo 29.08.2020 17:00 h Jedinstvo (Bihać) - Budućnost (Banovići)0 - 1 Poraz
5 5. Kolo 05.09.2020 16:30 h Tošk (Tešanj) - Jedinstvo (Bihać)1 - 1 Neriješeno
6 6. Kolo 12.09.2020 16:00 h Jedinstvo (Bihać) - Slaven (Živinice)3 - 0 Pobjeda
7 7. Kolo 19.09.2020 15:30 h Travnik - Jedinstvo (Bihać)0 - 1 Pobjeda
8 8. Kolo 26.09.2020 15:30 h Jedinstvo (Bihać) - Rudar (Kakanj)1 - 0 Pobjeda
9 9. Kolo 03.10.2020 15:30 h Čapljina - Jedinstvo (Bihać)1 - 1 Neriješeno
10 10. Kolo 10.10.2020 15:00 h Jedinstvo (Bihać) - Radnik (Hadžići)1 - 0 Pobjeda
11 11. Kolo 17.10.2020 14:30 h Igman (Konjic) - Jedinstvo (Bihać)1 - 0 Poraz
12 12. Kolo 24.10.2020 14:30 h Jedinstvo (Bihać) - Posušje0 - 2 Poraz
13 13. Kolo 31.10.2020 13:30 h Vis Simm Bau (Kosava) - Jedinstvo (Bihać)3 - 0 Poraz
14 14. Kolo 07.11.2020 13:30 h Jedinstvo (Bihać) - Goražde0 - 2 Poraz
15 15. Kolo 14.11.2020 13:30 h Orašje - Jedinstvo (Bihać)4 - 1 Poraz
16 16. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Jedinstvo (Bihać)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Zvijezda (Gradačac) - Jedinstvo (Bihać)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Bihać) - Bratstvo (Gračanica)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Jedinstvo (Bihać)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Bihać) - Tošk (Tešanj)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Slaven (Živinice) - Jedinstvo (Bihać)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Bihać) - Travnik_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Rudar (Kakanj) - Jedinstvo (Bihać)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Bihać) - Čapljina_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Radnik (Hadžići) - Jedinstvo (Bihać)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Bihać) - Igman (Konjic)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Posušje - Jedinstvo (Bihać)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Bihać) - Vis Simm Bau (Kosava)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Goražde - Jedinstvo (Bihać)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Jedinstvo (Bihać) - Orašje_ - _