Čet28012021

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home
Match Schedule: Budućnost (Banovići) | Prva liga Federacije

Prva liga Federacije

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 08.08.2020 17:30 h Budućnost (Banovići) - Vis Simm Bau (Kosava)2 - 3 Poraz
2 2. Kolo 15.08.2020 17:30 h Goražde - Budućnost (Banovići)3 - 2 Poraz
3 3. Kolo 22.08.2020 17:00 h Budućnost (Banovići) - Orašje3 - 2 Pobjeda
4 4. Kolo 29.08.2020 17:00 h Jedinstvo (Bihać) - Budućnost (Banovići)0 - 1 Pobjeda
5 5. Kolo 05.09.2020 16:30 h Budućnost (Banovići) - Zvijezda (Gradačac)0 - 0 Neriješeno
6 6. Kolo 12.09.2020 16:00 h Bratstvo (Gračanica) - Budućnost (Banovići)4 - 1 Poraz
7 7. Kolo 19.09.2020 15:30 h Budućnost (Banovići) - GOŠK (Gabela)1 - 0 Pobjeda
8 8. Kolo 26.09.2020 15:30 h Budućnost (Banovići) - Tošk (Tešanj)1 - 2 Poraz
9 9. Kolo 03.10.2020 15:30 h Slaven (Živinice) - Budućnost (Banovići)1 - 1 Neriješeno
10 10. Kolo 10.10.2020 15:00 h Budućnost (Banovići) - Travnik1 - 0 Pobjeda
11 11. Kolo 17.10.2020 14:30 h Rudar (Kakanj) - Budućnost (Banovići)2 - 0 Poraz
12 12. Kolo 24.10.2020 14:30 h Budućnost (Banovići) - Čapljina4 - 2 Pobjeda
13 13. Kolo 31.10.2020 13:30 h Radnik (Hadžići) - Budućnost (Banovići)3 - 0 Poraz
14 14. Kolo 07.11.2020 13:30 h Budućnost (Banovići) - Igman (Konjic)1 - 1 Neriješeno
15 15. Kolo 14.11.2020 13:00 h Posušje - Budućnost (Banovići)7 - 0 Poraz
16 16. Kolo   -- : -- h Vis Simm Bau (Kosava) - Budućnost (Banovići)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Goražde_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Orašje - Budućnost (Banovići)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Jedinstvo (Bihać)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Zvijezda (Gradačac) - Budućnost (Banovići)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Bratstvo (Gračanica)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h GOŠK (Gabela) - Budućnost (Banovići)_ - _
23 23. Kolo   -- : -- h Tošk (Tešanj) - Budućnost (Banovići)_ - _
24 24. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Slaven (Živinice)_ - _
25 25. Kolo   -- : -- h Travnik - Budućnost (Banovići)_ - _
26 26. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Rudar (Kakanj)_ - _
27 27. Kolo   -- : -- h Čapljina - Budućnost (Banovići)_ - _
28 28. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Radnik (Hadžići)_ - _
29 29. Kolo   -- : -- h Igman (Konjic) - Budućnost (Banovići)_ - _
30 30. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Posušje_ - _