Ned16022020

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home
Match Schedule: all teams | Omladinska liga sjever (Kadeti grupa B)

Omladinska liga sjever (Kadeti grupa B)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat
1 1. Kolo 01.09.2019 10:00 h Budućnost (Banovići) - Gradina (Srebrenik)5 - 0
1 1. Kolo 01.09.2019 10:00 h Tuzla City (Simin Han) - Sloga (Tojšići)5 - 2
1 1. Kolo 01.09.2019 10:00 h Radnički (Lukavac) - Podrinje (Janja)1 - 2
1 1. Kolo 01.09.2019 10:00 h Slaven (Živinice) - Drina (Zvornik)1 - 0
2 2. Kolo 07.09.2019 10:00 h Budućnost (Banovići) - Tuzla City (Simin Han)0 - 1
2 2. Kolo 08.09.2019 10:00 h Bosna (Kalesija) - Gradina (Srebrenik)5 - 9
2 2. Kolo 08.09.2019 10:00 h Podrinje (Janja) - Slaven (Živinice)1 - 3
2 2. Kolo 08.09.2019 10:00 h Sloga (Tojšići) - Radnički (Lukavac)1 - 2
3 3. Kolo 15.09.2019 10:00 h Tuzla City (Simin Han) - Bosna (Kalesija)7 - 2
3 3. Kolo 15.09.2019 10:00 h Radnički (Lukavac) - Budućnost (Banovići)0 - 5
3 3. Kolo 15.09.2019 10:00 h Slaven (Živinice) - Sloga (Tojšići)3 - 0
3 3. Kolo 15.09.2019 10:00 h Lokomotiva (Brčko) - Drina (Zvornik)1 - 1
4 4. Kolo 22.09.2019 10:00 h Podrinje (Janja) - Lokomotiva (Brčko)0 - 6
4 4. Kolo 22.09.2019 10:00 h Budućnost (Banovići) - Slaven (Živinice)1 - 2
4 4. Kolo 22.09.2019 10:00 h Bosna (Kalesija) - Radnički (Lukavac)7 - 2
4 4. Kolo 22.09.2019 10:00 h Gradina (Srebrenik) - Tuzla City (Simin Han)0 - 0
5 5. Kolo 29.09.2019 10:00 h Radnički (Lukavac) - Gradina (Srebrenik)0 - 3
5 5. Kolo 29.09.2019 10:00 h Slaven (Živinice) - Bosna (Kalesija)5 - 2
5 5. Kolo 29.09.2019 10:00 h Lokomotiva (Brčko) - Sloga (Tojšići)5 - 1
5 5. Kolo 29.09.2019 10:00 h Drina (Zvornik) - Podrinje (Janja)3 - 0
6 6. Kolo 05.10.2019 10:00 h Sloga (Tojšići) - Drina (Zvornik)2 - 2
6 6. Kolo 06.10.2019 10:00 h Budućnost (Banovići) - Lokomotiva (Brčko)1 - 0
6 6. Kolo 06.10.2019 10:00 h Gradina (Srebrenik) - Slaven (Živinice)2 - 0
6 6. Kolo 06.10.2019 10:00 h Tuzla City (Simin Han) - Radnički (Lukavac)2 - 1
7 7. Kolo 13.10.2019 10:00 h Slaven (Živinice) - Tuzla City (Simin Han)0 - 5
7 7. Kolo 13.10.2019 10:00 h Lokomotiva (Brčko) - Bosna (Kalesija)2 - 1
7 7. Kolo 13.10.2019 10:00 h Podrinje (Janja) - Sloga (Tojšići)0 - 1
7 7. Kolo 15.10.2019 12:00 h Drina (Zvornik) - Budućnost (Banovići)0 - 0
8 8. Kolo 20.10.2019 10:00 h Budućnost (Banovići) - Podrinje (Janja)5 - 0
8 8. Kolo 20.10.2019 10:00 h Bosna (Kalesija) - Drina (Zvornik)2 - 3
8 8. Kolo 20.10.2019 10:00 h Gradina (Srebrenik) - Lokomotiva (Brčko)0 - 3
8 8. Kolo 20.10.2019 10:00 h Radnički (Lukavac) - Slaven (Živinice)1 - 3
9 9. Kolo 27.10.2019 10:00 h Lokomotiva (Brčko) - Tuzla City (Simin Han)2 - 0
9 9. Kolo 27.10.2019 10:00 h Drina (Zvornik) - Gradina (Srebrenik)1 - 0
9 9. Kolo 27.10.2019 10:00 h Podrinje (Janja) - Bosna (Kalesija)3 - 3
9 9. Kolo 27.10.2019 10:00 h Sloga (Tojšići) - Budućnost (Banovići)0 - 4
10 10. Kolo 03.11.2019 10:00 h Bosna (Kalesija) - Sloga (Tojšići)3 - 3
10 10. Kolo 03.11.2019 10:00 h Gradina (Srebrenik) - Podrinje (Janja)4 - 0
10 10. Kolo 03.11.2019 10:00 h Tuzla City (Simin Han) - Drina (Zvornik)4 - 0
10 10. Kolo 03.11.2019 10:00 h Radnički (Lukavac) - Lokomotiva (Brčko)1 - 4
11 11. Kolo 09.11.2019 10:00 h Lokomotiva (Brčko) - Slaven (Živinice)3 - 0
11 11. Kolo 10.11.2019 10:00 h Drina (Zvornik) - Radnički (Lukavac)9 - 0
11 11. Kolo 10.11.2019 10:00 h Podrinje (Janja) - Tuzla City (Simin Han)1 - 4
11 11. Kolo 10.11.2019 10:00 h Sloga (Tojšići) - Gradina (Srebrenik)0 - 3
11 11. Kolo 10.11.2019 10:00 h Budućnost (Banovići) - Bosna (Kalesija)2 - 0
12 12. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Gradina (Srebrenik)_ - _
12 12. Kolo   -- : -- h Sloga (Tojšići) - Tuzla City (Simin Han)_ - _
12 12. Kolo   -- : -- h Podrinje (Janja) - Radnički (Lukavac)_ - _
12 12. Kolo   -- : -- h Drina (Zvornik) - Slaven (Živinice)_ - _
13 13. Kolo   -- : -- h Slaven (Živinice) - Podrinje (Janja)_ - _
13 13. Kolo   -- : -- h Radnički (Lukavac) - Sloga (Tojšići)_ - _
13 13. Kolo   -- : -- h Tuzla City (Simin Han) - Budućnost (Banovići)_ - _
13 13. Kolo   -- : -- h Gradina (Srebrenik) - Bosna (Kalesija)_ - _
14 14. Kolo   -- : -- h Bosna (Kalesija) - Tuzla City (Simin Han)_ - _
14 14. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Radnički (Lukavac)_ - _
14 14. Kolo   -- : -- h Sloga (Tojšići) - Slaven (Živinice)_ - _
14 14. Kolo   -- : -- h Drina (Zvornik) - Lokomotiva (Brčko)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Lokomotiva (Brčko) - Podrinje (Janja)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Slaven (Živinice) - Budućnost (Banovići)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Radnički (Lukavac) - Bosna (Kalesija)_ - _
15 15. Kolo   -- : -- h Tuzla City (Simin Han) - Gradina (Srebrenik)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Gradina (Srebrenik) - Radnički (Lukavac)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Bosna (Kalesija) - Slaven (Živinice)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Sloga (Tojšići) - Lokomotiva (Brčko)_ - _
16 16. Kolo   -- : -- h Podrinje (Janja) - Drina (Zvornik)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Drina (Zvornik) - Sloga (Tojšići)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Lokomotiva (Brčko) - Budućnost (Banovići)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Slaven (Živinice) - Gradina (Srebrenik)_ - _
17 17. Kolo   -- : -- h Radnički (Lukavac) - Tuzla City (Simin Han)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Tuzla City (Simin Han) - Slaven (Živinice)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Bosna (Kalesija) - Lokomotiva (Brčko)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Drina (Zvornik)_ - _
18 18. Kolo   -- : -- h Sloga (Tojšići) - Podrinje (Janja)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Podrinje (Janja) - Budućnost (Banovići)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Drina (Zvornik) - Bosna (Kalesija)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Lokomotiva (Brčko) - Gradina (Srebrenik)_ - _
19 19. Kolo   -- : -- h Slaven (Živinice) - Radnički (Lukavac)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Budućnost (Banovići) - Sloga (Tojšići)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Tuzla City (Simin Han) - Lokomotiva (Brčko)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Gradina (Srebrenik) - Drina (Zvornik)_ - _
20 20. Kolo   -- : -- h Bosna (Kalesija) - Podrinje (Janja)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Sloga (Tojšići) - Bosna (Kalesija)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Podrinje (Janja) - Gradina (Srebrenik)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Drina (Zvornik) - Tuzla City (Simin Han)_ - _
21 21. Kolo   -- : -- h Lokomotiva (Brčko) - Radnički (Lukavac)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Slaven (Živinice) - Lokomotiva (Brčko)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Radnički (Lukavac) - Drina (Zvornik)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Tuzla City (Simin Han) - Podrinje (Janja)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Gradina (Srebrenik) - Sloga (Tojšići)_ - _
22 22. Kolo   -- : -- h Bosna (Kalesija) - Budućnost (Banovići)_ - _