Uto16072019

Last update

Back Nalazite se ovdje: Home
Match Schedule: Mladost (Malešići) | Druga liga federacije (Sjever)

Druga liga federacije (Sjever)

Kolo Match Name Datum vrijeme Domaće momčad   Gostujuća momčadRezultat  
1 1. Kolo 18.08.2018 17:30 h Mladost (Malešići) - Bosna (Mionica)1 - 0 Pobjeda
2 2. Kolo 26.08.2018 17:30 h Priluk - Mladost (Malešići)3 - 2 Poraz
3 3. Kolo 01.09.2018 16:30 h Mladost (Malešići) - Prokosovići1 - 0 Pobjeda
4 4. Kolo 09.09.2018 16:30 h Sloga (Tojšići) - Mladost (Malešići)0 - 1 Pobjeda
5 5. Kolo 15.09.2018 16:00 h Mladost (Malešići) - Čelić1 - 0 Pobjeda
6 6. Kolo 23.09.2018 15:30 h Lokomotiva (Miričina) - Mladost (Malešići)1 - 0 Poraz
7 7. Kolo 29.09.2018 15:30 h Mladost (Malešići) - Budućnost (Banovići)1 - 1 Neriješeno
8 8. Kolo 06.10.2018 15:30 h Seona - Mladost (Malešići)3 - 2 Poraz
9 9. Kolo 13.10.2018 15:00 h Mladost (Malešići) - Mramor7 - 0 Pobjeda
10 10. Kolo 17.10.2018 15:00 h Svatovac (Poljice) - Mladost (Malešići)3 - 0 Poraz
11 11. Kolo 20.10.2018 14:30 h Mladost (Malešići) - Bosna (Kalesija)2 - 0 Pobjeda
12 12. Kolo 27.10.2018 14:30 h Radnički (Lukavac) - Mladost (Malešići)1 - 2 Pobjeda
13 13. Kolo 03.11.2018 13:30 h Mladost (Malešići) - Dinamo (Donja Mahala)3 - 0 Pobjeda
14 14. Kolo 10.11.2018 13:30 h Mladost (Malešići) - Odžak 1022 - 0 Pobjeda
15 15. Kolo 17.11.2018 13:30 h Gradina (Srebrenik) - Mladost (Malešići)4 - 2 Poraz
16 16. Kolo 10.03.2019 15:00 h Bosna (Mionica) - Mladost (Malešići)3 - 1 Poraz
17 17. Kolo 16.03.2019 15:00 h Mladost (Malešići) - Priluk2 - 0 Pobjeda
18 18. Kolo 24.03.2019 15:30 h Prokosovići - Mladost (Malešići)1 - 0 Poraz
19 19. Kolo 30.03.2019 15:30 h Mladost (Malešići) - Sloga (Tojšići)1 - 1 Neriješeno
20 20. Kolo 07.04.2019 16:00 h Čelić - Mladost (Malešići)1 - 1 Neriješeno
21 21. Kolo 13.04.2019 16:00 h Mladost (Malešići) - Lokomotiva (Miričina)4 - 3 Pobjeda
22 22. Kolo 17.04.2019 16:00 h Budućnost (Banovići) - Mladost (Malešići)2 - 0 Poraz
23 23. Kolo 20.04.2019 16:30 h Mladost (Malešići) - Seona4 - 2 Pobjeda
24 24. Kolo 27.04.2019 17:00 h Mramor - Mladost (Malešići)2 - 0 Poraz
25 25. Kolo 04.05.2019 17:00 h Mladost (Malešići) - Svatovac (Poljice)5 - 1 Pobjeda
26 26. Kolo 12.05.2019 17:00 h Bosna (Kalesija) - Mladost (Malešići)2 - 0 Poraz
27 27. Kolo 18.05.2019 17:30 h Mladost (Malešići) - Radnički (Lukavac)3 - 4 Poraz
28 28. Kolo 22.05.2019 17:30 h Dinamo (Donja Mahala) - Mladost (Malešići)4 - 2 Poraz
29 29. Kolo 26.05.2019 17:30 h Odžak 102 - Mladost (Malešići)3 - 2 Poraz
30 30. Kolo 02.06.2019 17:30 h Mladost (Malešići) - Gradina (Srebrenik)2 - 1 Pobjeda