Prva kantonalna liga TK 2017

1. Kolo - 12.08.2017 do 13.08.2017
12.08.2017 17:00  Mladost (Tinja) - Trešnjevka (Maoča)  1 : 1
13.08.2017 17:00  Mladost (Kikači) - Mladost (Puračić)  2 : 1
13.08.2017 17:00  Proleter (Slavinovići) - Vražići  2 : 3
13.08.2017 17:00  Rijeka (Šerići) - Gornji Rahić  1 : 1
13.08.2017 17:00  Jedinstvo (Lukavica) - Doboj Istok (Klokotinca)  0 : 2
13.08.2017 17:00  Željezničar (Dobošnica) - Koraj  3 : 1
13.08.2017 17:00  DSK (Devetak) - Biberovo Polje  4 : 0
13.08.2017 17:00  Čelić - Orahovica 74  2 : 0
2. Kolo - 19.08.2017 do 20.08.2017
19.08.2017 17:00  Vražići - Mladost (Kikači)  7 : 1
19.08.2017 17:00  Gornji Rahić - Proleter (Slavinovići)  3 : 1
20.08.2017 17:00  Orahovica 74 - DSK (Devetak)  2 : 0
20.08.2017 17:00  Biberovo Polje - Jedinstvo (Lukavica)  1 : 2
20.08.2017 17:00  Trešnjevka (Maoča) - Čelić  1 : 0
20.08.2017 17:00  Željezničar (Dobošnica) - Rijeka (Šerići)  3 : 2
20.08.2017 17:00  Koraj - Doboj Istok (Klokotinca)  2 : 3
20.08.2017 17:00  Mladost (Puračić) - Mladost (Tinja)  2 : 3
3. Kolo - 26.08.2017 do 27.08.2017
26.08.2017 17:00  Mladost (Tinja) - Vražići  2 : 1
27.08.2017 17:00  Mladost (Kikači) - Gornji Rahić  2 : 2
27.08.2017 17:00  Čelić - Mladost (Puračić)  4 : 1
27.08.2017 17:00  Proleter (Slavinovići) - Željezničar (Dobošnica)  4 : 1
27.08.2017 17:00  Doboj Istok (Klokotinca) - Biberovo Polje  5 : 0
27.08.2017 17:00  Rijeka (Šerići) - Koraj  2 : 1
27.08.2017 17:00  Jedinstvo (Lukavica) - Orahovica 74  3 : 1
27.08.2017 17:00  DSK (Devetak) - Trešnjevka (Maoča)  1 : 1
4. Kolo - 03.09.2017 do 03.09.2017
03.09.2017 16:30  Mladost (Puračić) - DSK (Devetak)  0 : 4
03.09.2017 16:30  Trešnjevka (Maoča) - Jedinstvo (Lukavica)  5 : 1
03.09.2017 16:30  Vražići - Čelić  0 : 2
03.09.2017 16:30  Orahovica 74 - Doboj Istok (Klokotinca)  1 : 0
03.09.2017 16:30  Rijeka (Šerići) - Proleter (Slavinovići)  3 : 2
03.09.2017 16:30  Koraj - Biberovo Polje  1 : 0
03.09.2017 16:30  Željezničar (Dobošnica) - Mladost (Kikači)  1 : 1
03.09.2017 16:30  Gornji Rahić - Mladost (Tinja)  1 : 0
5. Kolo - 10.09.2017 do 10.09.2017
10.09.2017 16:30  Čelić - Gornji Rahić  1 : 0
10.09.2017 16:30  Mladost (Tinja) - Željezničar (Dobošnica)  5 : 2
10.09.2017 16:30  DSK (Devetak) - Vražići  2 : 1
10.09.2017 16:30  Mladost (Kikači) - Rijeka (Šerići)  6 : 3
10.09.2017 16:30  Biberovo Polje - Orahovica 74  1 : 3
10.09.2017 16:30  Proleter (Slavinovići) - Koraj  2 : 0
10.09.2017 16:30  Doboj Istok (Klokotinca) - Trešnjevka (Maoča)  3 : 0
10.09.2017 16:30  Jedinstvo (Lukavica) - Mladost (Puračić)  1 : 0
6. Kolo - 17.09.2017 do 17.09.2017
17.09.2017 16:00  Vražići - Jedinstvo (Lukavica)  5 : 2
17.09.2017 16:00  Mladost (Puračić) - Doboj Istok (Klokotinca)  2 : 1
17.09.2017 16:00  Gornji Rahić - DSK (Devetak)  4 : 1
17.09.2017 16:00  Trešnjevka (Maoča) - Biberovo Polje  8 : 0
17.09.2017 16:00  Proleter (Slavinovići) - Mladost (Kikači)  3 : 1
17.09.2017 16:00  Koraj - Orahovica 74  2 : 0
17.09.2017 16:00  Rijeka (Šerići) - Mladost (Tinja)  2 : 1
17.09.2017 16:00  Željezničar (Dobošnica) - Čelić  4 : 1
7. Kolo - 23.09.2017 do 24.09.2017
23.09.2017 15:30  Mladost (Kikači) - Koraj  3 : 1
24.09.2017 15:30  Čelić - Rijeka (Šerići)  3 : 0
24.09.2017 15:30  DSK (Devetak) - Željezničar (Dobošnica)  3 : 1
24.09.2017 15:30  Mladost (Tinja) - Proleter (Slavinovići)  2 : 1
24.09.2017 15:30  Orahovica 74 - Trešnjevka (Maoča)  3 : 1
24.09.2017 15:30  Biberovo Polje - Mladost (Puračić)  0 : 7
24.09.2017 15:30  Doboj Istok (Klokotinca) - Vražići  2 : 0
24.09.2017 15:30  Jedinstvo (Lukavica) - Gornji Rahić  3 : 2
8. Kolo - 27.09.2017 do 04.10.2017
27.09.2017 15:30  Gornji Rahić - Doboj Istok (Klokotinca)  1 : 1
27.09.2017 15:30  Vražići - Biberovo Polje  3 : 0
27.09.2017 15:30  Željezničar (Dobošnica) - Jedinstvo (Lukavica)  4 : 2
27.09.2017 15:30  Mladost (Puračić) - Orahovica 74  1 : 0
27.09.2017 15:30  Mladost (Kikači) - Mladost (Tinja)  4 : 2
27.09.2017 15:30  Rijeka (Šerići) - DSK (Devetak)  4 : 0
27.09.2017 15:30  Koraj - Trešnjevka (Maoča)  4 : 3
04.10.2017 15:00  Proleter (Slavinovići) - Čelić  0 : 2
9. Kolo - 30.09.2017 do 01.10.2017
30.09.2017 15:30  Mladost (Tinja) - Koraj  1 : 0
01.10.2017 15:30  DSK (Devetak) - Proleter (Slavinovići)  1 : 0
01.10.2017 15:30  Jedinstvo (Lukavica) - Rijeka (Šerići)  2 : 0
01.10.2017 15:30  Čelić - Mladost (Kikači)  4 : 2
01.10.2017 15:30  Trešnjevka (Maoča) - Mladost (Puračić)  3 : 0
01.10.2017 15:30  Orahovica 74 - Vražići  3 : 1
01.10.2017 15:30  Biberovo Polje - Gornji Rahić  2 : 3
01.10.2017 15:30  Doboj Istok (Klokotinca) - Željezničar (Dobošnica)  1 : 0
10. Kolo - 08.10.2017 do 08.10.2017
08.10.2017 15:00  Željezničar (Dobošnica) - Biberovo Polje  4 : 2
08.10.2017 15:00  Gornji Rahić - Orahovica 74  2 : 1
08.10.2017 15:00  Rijeka (Šerići) - Doboj Istok (Klokotinca)  4 : 2
08.10.2017 15:00  Vražići - Trešnjevka (Maoča)  2 : 0
08.10.2017 15:00  Mladost (Tinja) - Čelić  2 : 3
08.10.2017 15:00  Koraj - Mladost (Puračić)  4 : 0
08.10.2017 15:00  Mladost (Kikači) - DSK (Devetak)  2 : 0
08.10.2017 15:00  Proleter (Slavinovići) - Jedinstvo (Lukavica)  3 : 2
11. Kolo - 15.10.2017 do 15.10.2017
15.10.2017 15:00  Doboj Istok (Klokotinca) - Proleter (Slavinovići)  1 : 1
15.10.2017 15:00  Jedinstvo (Lukavica) - Mladost (Kikači)  4 : 2
15.10.2017 15:00  Biberovo Polje - Rijeka (Šerići)  1 : 5
15.10.2017 15:00  DSK (Devetak) - Mladost (Tinja)  2 : 2
15.10.2017 15:00  Mladost (Puračić) - Vražići  3 : 2
15.10.2017 15:00  Čelić - Koraj  5 : 0
15.10.2017 15:00  Trešnjevka (Maoča) - Gornji Rahić  2 : 0
15.10.2017 15:00  Orahovica 74 - Željezničar (Dobošnica)  3 : 0
12. Kolo - 21.10.2017 do 22.10.2017
21.10.2017 14:30  Mladost (Tinja) - Jedinstvo (Lukavica)  2 : 1
22.10.2017 14:30  Željezničar (Dobošnica) - Trešnjevka (Maoča)  3 : 1
22.10.2017 14:30  Rijeka (Šerići) - Orahovica 74  2 : 1
22.10.2017 14:30  Gornji Rahić - Mladost (Puračić)  6 : 0
22.10.2017 14:30  Čelić - DSK (Devetak)  2 : 1
22.10.2017 14:30  Koraj - Vražići  3 : 2
22.10.2017 14:30  Mladost (Kikači) - Doboj Istok (Klokotinca)  2 : 0
22.10.2017 14:30  Proleter (Slavinovići) - Biberovo Polje  4 : 1
13. Kolo - 29.10.2017 do 29.10.2017
29.10.2017 13:30  Biberovo Polje - Mladost (Kikači)  3 : 3
29.10.2017 13:30  Doboj Istok (Klokotinca) - Mladost (Tinja)  2 : 1
29.10.2017 13:30  Orahovica 74 - Proleter (Slavinovići)  5 : 1
29.10.2017 13:30  Jedinstvo (Lukavica) - Čelić  2 : 4
29.10.2017 13:30  Vražići - Gornji Rahić  2 : 0
29.10.2017 13:30  DSK (Devetak) - Koraj  5 : 0
29.10.2017 13:30  Mladost (Puračić) - Željezničar (Dobošnica)  3 : 2
29.10.2017 13:30  Trešnjevka (Maoča) - Rijeka (Šerići)  2 : 0
14. Kolo - 04.11.2017 do 05.11.2017
04.11.2017 13:30  Mladost (Tinja) - Biberovo Polje  5 : 0
05.11.2017 13:30  Rijeka (Šerići) - Mladost (Puračić)  6 : 1
05.11.2017 13:30  Proleter (Slavinovići) - Trešnjevka (Maoča)  5 : 1
05.11.2017 13:30  Željezničar (Dobošnica) - Vražići  2 : 1
05.11.2017 13:30  DSK (Devetak) - Jedinstvo (Lukavica)  2 : 1
05.11.2017 13:30  Koraj - Gornji Rahić  2 : 3
05.11.2017 13:30  Čelić - Doboj Istok (Klokotinca)  2 : 1
05.11.2017 13:30  Mladost (Kikači) - Orahovica 74  5 : 3
15. Kolo - 12.11.2017 do 12.11.2017
12.11.2017 13:30  Orahovica 74 - Mladost (Tinja)  6 : 1
12.11.2017 13:30  Biberovo Polje - Čelić  0 : 1
12.11.2017 13:30  Trešnjevka (Maoča) - Mladost (Kikači)  3 : 3
12.11.2017 13:30  Doboj Istok (Klokotinca) - DSK (Devetak)  1 : 3
12.11.2017 13:30  Gornji Rahić - Željezničar (Dobošnica)  3 : 0
12.11.2017 13:30  Jedinstvo (Lukavica) - Koraj  0 : 0
12.11.2017 13:30  Vražići - Rijeka (Šerići)  3 : 2
12.11.2017 13:30  Mladost (Puračić) - Proleter (Slavinovići)  0 : 1
16. Kolo - 11.03.2018 do 11.03.2018
11.03.2018 15:00  Mladost (Puračić) - Mladost (Kikači)  0 : 1
11.03.2018 15:00  Gornji Rahić - Rijeka (Šerići)  2 : 0
11.03.2018 15:00  Trešnjevka (Maoča) - Mladost (Tinja)  3 : 0
11.03.2018 15:00  Doboj Istok (Klokotinca) - Jedinstvo (Lukavica)  3 : 0
11.03.2018 15:00  Orahovica 74 - Čelić  2 : 0
11.03.2018 15:00  Biberovo Polje - DSK (Devetak)  2 : 1
28.03.2018 15:30  Koraj - Željezničar (Dobošnica)  3 : 7
28.03.2018 15:30  Vražići - Proleter (Slavinovići)  1 : 0
17. Kolo - 17.03.2018 do 18.03.2018
17.03.2018 15:00  Mladost (Tinja) - Mladost (Puračić)  1 : 0
18.03.2018 15:00  Čelić - Trešnjevka (Maoča)  3 : 2
18.03.2018 15:00  DSK (Devetak) - Orahovica 74  2 : 2
18.03.2018 15:00  Jedinstvo (Lukavica) - Biberovo Polje  1 : 1
18.03.2018 15:00  Rijeka (Šerići) - Željezničar (Dobošnica)  4 : 1
18.03.2018 15:00  Doboj Istok (Klokotinca) - Koraj  5 : 0
18.03.2018 15:00  Proleter (Slavinovići) - Gornji Rahić  2 : 4
18.03.2018 15:00  Mladost (Kikači) - Vražići  1 : 0
18. Kolo - 25.03.2018 do 25.03.2018
25.03.2018 15:30  Vražići - Mladost (Tinja)  2 : 0
25.03.2018 15:30  Gornji Rahić - Mladost (Kikači)  3 : 1
25.03.2018 15:30  Mladost (Puračić) - Čelić  1 : 3
25.03.2018 15:30  Željezničar (Dobošnica) - Proleter (Slavinovići)  1 : 0
25.03.2018 15:30  Biberovo Polje - Doboj Istok (Klokotinca)  1 : 1
25.03.2018 15:30  Koraj - Rijeka (Šerići)  0 : 2
25.03.2018 15:30  Orahovica 74 - Jedinstvo (Lukavica)  4 : 2
25.03.2018 15:30  Trešnjevka (Maoča) - DSK (Devetak)  3 : 0
19. Kolo - 04.04.2018 do 04.04.2018
04.04.2018 16:00  DSK (Devetak) - Mladost (Puračić)  4 : 2
04.04.2018 16:00  Jedinstvo (Lukavica) - Trešnjevka (Maoča)  1 : 0
04.04.2018 16:00  Čelić - Vražići  3 : 1
04.04.2018 16:00  Doboj Istok (Klokotinca) - Orahovica 74  1 : 0
04.04.2018 16:00  Proleter (Slavinovići) - Rijeka (Šerići)  1 : 0
04.04.2018 16:00  Biberovo Polje - Koraj  7 : 0
04.04.2018 16:00  Mladost (Kikači) - Željezničar (Dobošnica)  6 : 0
04.04.2018 16:00  Mladost (Tinja) - Gornji Rahić  4 : 2
20. Kolo - 08.04.2018 do 08.04.2018
08.04.2018 16:00  Gornji Rahić - Čelić  1 : 2
08.04.2018 16:00  Željezničar (Dobošnica) - Mladost (Tinja)  1 : 0
08.04.2018 16:00  Vražići - DSK (Devetak)  1 : 0
08.04.2018 16:00  Rijeka (Šerići) - Mladost (Kikači)  2 : 0
08.04.2018 16:00  Orahovica 74 - Biberovo Polje  3 : 1
08.04.2018 16:00  Koraj - Proleter (Slavinovići)  2 : 5
08.04.2018 16:00  Trešnjevka (Maoča) - Doboj Istok (Klokotinca)  3 : 0
08.04.2018 16:00  Mladost (Puračić) - Jedinstvo (Lukavica)  5 : 0
21. Kolo - 14.04.2018 do 15.04.2018
14.04.2018 16:30  Mladost (Tinja) - Rijeka (Šerići)  3 : 0
15.04.2018 16:30  Doboj Istok (Klokotinca) - Mladost (Puračić)  2 : 0
15.04.2018 16:30  Jedinstvo (Lukavica) - Vražići  3 : 2
15.04.2018 16:30  Biberovo Polje - Trešnjevka (Maoča)  1 : 2
15.04.2018 16:30  Mladost (Kikači) - Proleter (Slavinovići)  3 : 2
15.04.2018 16:30  Orahovica 74 - Koraj  3 : 0
15.04.2018 16:30  Čelić - Željezničar (Dobošnica)  6 : 1
15.04.2018 16:30  DSK (Devetak) - Gornji Rahić  2 : 1
22. Kolo - 22.04.2018 do 22.04.2018
22.04.2018 16:30  Željezničar (Dobošnica) - DSK (Devetak)  2 : 1
22.04.2018 16:30  Rijeka (Šerići) - Čelić  3 : 1
22.04.2018 16:30  Gornji Rahić - Jedinstvo (Lukavica)  12 : 1
22.04.2018 16:30  Proleter (Slavinovići) - Mladost (Tinja)  3 : 1
22.04.2018 16:30  Trešnjevka (Maoča) - Orahovica 74  5 : 2
22.04.2018 16:30  Koraj - Mladost (Kikači)  1 : 1
22.04.2018 16:30  Mladost (Puračić) - Biberovo Polje  7 : 1
22.04.2018 16:30  Vražići - Doboj Istok (Klokotinca)  5 : 2
23. Kolo - 29.04.2018 do 29.04.2018
29.04.2018 17:00  Doboj Istok (Klokotinca) - Gornji Rahić  1 : 1
29.04.2018 17:00  Biberovo Polje - Vražići  0 : 2
29.04.2018 17:00  Jedinstvo (Lukavica) - Željezničar (Dobošnica)  4 : 3
29.04.2018 17:00  Orahovica 74 - Mladost (Puračić)  2 : 1
29.04.2018 17:00  Mladost (Tinja) - Mladost (Kikači)  3 : 1
29.04.2018 17:00  Trešnjevka (Maoča) - Koraj  3 : 0
29.04.2018 17:00  Čelić - Proleter (Slavinovići)  4 : 0
29.04.2018 17:00  DSK (Devetak) - Rijeka (Šerići)  3 : 0
24. Kolo - 06.05.2018 do 06.05.2018
06.05.2018 17:00  Rijeka (Šerići) - Jedinstvo (Lukavica)  5 : 1
06.05.2018 17:00  Proleter (Slavinovići) - DSK (Devetak)  1 : 2
06.05.2018 17:00  Željezničar (Dobošnica) - Doboj Istok (Klokotinca)  3 : 2
06.05.2018 17:00  Mladost (Kikači) - Čelić  2 : 2
06.05.2018 17:00  Mladost (Puračić) - Trešnjevka (Maoča)  1 : 0
06.05.2018 17:00  Koraj - Mladost (Tinja)  0 : 4
06.05.2018 17:00  Vražići - Orahovica 74  4 : 0
06.05.2018 17:00  Gornji Rahić - Biberovo Polje  12 : 2
25. Kolo - 13.05.2018 do 23.05.2018
13.05.2018 17:00  Biberovo Polje - Željezničar (Dobošnica)  2 : 3
13.05.2018 17:00  Orahovica 74 - Gornji Rahić  1 : 0
13.05.2018 17:00  Doboj Istok (Klokotinca) - Rijeka (Šerići)  2 : 1
13.05.2018 17:00  Čelić - Mladost (Tinja)  7 : 1
13.05.2018 17:00  Mladost (Puračić) - Koraj  9 : 1
13.05.2018 17:00  DSK (Devetak) - Mladost (Kikači)  3 : 1
13.05.2018 17:00  Jedinstvo (Lukavica) - Proleter (Slavinovići)  1 : 2
23.05.2018 17:30  Trešnjevka (Maoča) - Vražići  0 : 0
26. Kolo - 19.05.2018 do 20.05.2018
19.05.2018 17:30  Mladost (Tinja) - DSK (Devetak)  4 : 3
20.05.2018 17:30  Proleter (Slavinovići) - Doboj Istok (Klokotinca)  1 : 0
20.05.2018 17:30  Rijeka (Šerići) - Biberovo Polje  1 : 1
20.05.2018 17:30  Mladost (Kikači) - Jedinstvo (Lukavica)  8 : 0
20.05.2018 17:30  Vražići - Mladost (Puračić)  6 : 1
20.05.2018 17:30  Koraj - Čelić  1 : 5
20.05.2018 17:30  Gornji Rahić - Trešnjevka (Maoča)  2 : 0
20.05.2018 17:30  Željezničar (Dobošnica) - Orahovica 74  1 : 1
27. Kolo - 27.05.2018 do 27.05.2018
27.05.2018 17:30  Orahovica 74 - Rijeka (Šerići)  2 : 0
27.05.2018 17:30  Trešnjevka (Maoča) - Željezničar (Dobošnica)  4 : 0
27.05.2018 17:30  Biberovo Polje - Proleter (Slavinovići)  2 : 4
27.05.2018 17:30  Mladost (Puračić) - Gornji Rahić  2 : 1
27.05.2018 17:30  DSK (Devetak) - Čelić  3 : 0
27.05.2018 17:30  Vražići - Koraj  4 : 0
27.05.2018 17:30  Jedinstvo (Lukavica) - Mladost (Tinja)  2 : 1
27.05.2018 17:30  Doboj Istok (Klokotinca) - Mladost (Kikači)  2 : 1
28. Kolo - 03.06.2018 do 03.06.2018
03.06.2018 17:30  Mladost (Kikači) - Biberovo Polje  7 : 3
03.06.2018 17:30  Mladost (Tinja) - Doboj Istok (Klokotinca)  0 : 1
03.06.2018 17:30  Proleter (Slavinovići) - Orahovica 74  4 : 0
03.06.2018 17:30  Čelić - Jedinstvo (Lukavica)  10 : 1
03.06.2018 17:30  Gornji Rahić - Vražići  1 : 1
03.06.2018 17:30  Koraj - DSK (Devetak)  1 : 4
03.06.2018 17:30  Željezničar (Dobošnica) - Mladost (Puračić)  2 : 0
03.06.2018 17:30  Rijeka (Šerići) - Trešnjevka (Maoča)  1 : 1
29. Kolo - 10.06.2018 do 10.06.2018
10.06.2018 17:30  Trešnjevka (Maoča) - Proleter (Slavinovići)  5 : 0
10.06.2018 17:30  Mladost (Puračić) - Rijeka (Šerići)  5 : 1
10.06.2018 17:30  Orahovica 74 - Mladost (Kikači)  4 : 2
10.06.2018 17:30  Vražići - Željezničar (Dobošnica)  4 : 3
10.06.2018 17:30  Jedinstvo (Lukavica) - DSK (Devetak)  6 : 5
10.06.2018 17:30  Gornji Rahić - Koraj  9 : 0
10.06.2018 17:30  Doboj Istok (Klokotinca) - Čelić  3 : 3
10.06.2018 17:30  Biberovo Polje - Mladost (Tinja)  1 : 5
30. Kolo - 17.06.2018 do 17.06.2018
17.06.2018 18:00  Mladost (Tinja) - Orahovica 74  1 : 1
17.06.2018 18:00  Čelić - Biberovo Polje  9 : 1
17.06.2018 18:00  Mladost (Kikači) - Trešnjevka (Maoča)  4 : 2
17.06.2018 18:00  DSK (Devetak) - Doboj Istok (Klokotinca)  0 : 0
17.06.2018 18:00  Željezničar (Dobošnica) - Gornji Rahić  7 : 4
17.06.2018 18:00  Koraj - Jedinstvo (Lukavica)  2 : 0
17.06.2018 18:00  Rijeka (Šerići) - Vražići  4 : 3
17.06.2018 18:00  Proleter (Slavinovići) - Mladost (Puračić)  4 : 1
Tablica
    K. Bod   Gol    GR
Koraj  0   0:0    0
Gornji Rahić  0   0:0    0
Vražići  0   0:0    0
Mladost (Puračić)  0   0:0    0
Trešnjevka (Maoča)  0   0:0    0
Orahovica 74  0   0:0    0
Biberovo Polje  0   0:0    0
Doboj Istok (Klokotinca)  0   0:0    0
Jedinstvo (Lukavica)  0   0:0    0
10  DSK (Devetak)  0   0:0    0
11  Čelić  0   0:0    0
12  Mladost (Tinja)  0   0:0    0
13  Mladost (Kikači)  0   0:0    0
14  Proleter (Slavinovići)  0   0:0    0
15  Rijeka (Šerići)  0   0:0    0
16  Željezničar (Dobošnica)  0   0:0    0